Materiał informacyjny

Oto konkurs „Zielona przestrzeń”. Kto może wziąć w nim udział?

Program realizowany będzie w latach 2023-2024 Fot. mat. prasowe WFOŚiGW w Katowicach Program realizowany będzie w latach 2023-2024
Materiał informacyjny

WFOŚiGW w Katowicach ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie w ramach konkursu na utworzenie w przestrzeni publicznej terenów zieleni pn.: „Zielona przestrzeń”.

„Celem konkursu jest utworzenie na terenie ogólnodostępnym, będącym we władaniu jednostki samorządu terytorialnego, terenów zieleni służących dostosowaniu przestrzeni publicznej do potrzeb społecznych oraz umożliwienie społeczeństwu korzystania z ich walorów, zwiększając zaangażowanie społeczności lokalnej” - czytamy na stronie WFOŚiGW w Katowicach.

Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego, a wybrane zadania będą dofinansowane ze środków Funduszu w formie dotacji.

Warto wiedzieć, że dotacja będzie udzielana z uwzględnieniem efektów zadania i możliwości finansowych Funduszu do wysokości 90% kosztów kwalifikowanych z zastrzeżeniem, że:

Wnioski będą przyjmowane do 28.02.2023 roku lub do wyczerpania środków. Program realizowany będzie w latach 2023-2024, a szczegółowe informacje na jego temat można znaleźć na stronie WFOŚiGW w Katowicach.


oprac. MOKR

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.