Materiał informacyjny

Oto program „Przydomowa Oczyszczalnia”

W kwietniu znowu będzie można składać wnioski. Fot. WFOŚiGW w Katowicach W kwietniu znowu będzie można składać wnioski. Fot. WFOŚiGW w Katowicach
Materiał informacyjny

Mieszkańcy naszego regionu będą mogli składać wnioski na realizację zadań polegających na zakupie i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków. Co warto wiedzieć?

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach poinformował, iż z uwagi na zwiększenie puli planowanego budżetu Programu Przydomowa Oczyszczalnia od 02.04.2024 r. wznowi nabór wniosków na dofinansowanie przedsięwzięć w ramach tego programu.

Wnioski można więc składać już za miesiąc - od 2 kwietnia.

O zachowaniu terminu złożenia wniosku decyduje data jego wpływu do WFOŚiGW w wersji papierowej lub na skrzynkę podawczą Funduszu znajdującą się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP).

Zainteresowani mogą składać wnioski na realizację zadań polegających na zakupie i montażu przydomowych oczyszczalni ścieków o wydajności nie więcej niż 7,5 m3/d.

Beneficjentami środków są osoby fizyczne - właściciele/współwłaściciele nieruchomości, w tym także właściciele/współwłaściciele budynków mieszkalnych na nieruchomości oddanej w użytkowanie wieczyste, położonych na terenie woj. śląskiego, do których będą przyłączane przydomowe oczyszczalnie ścieków.

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.