Park Handlowy Karuzela w Lublińcu otworzy na wiosnę trzy nowe sklepy

Czytaj dalej
Fot. arc Karuzela
Piotr Ciastek

Park Handlowy Karuzela w Lublińcu otworzy na wiosnę trzy nowe sklepy

Piotr Ciastek

Już wkrótce klienci Parku Handlowego Karuzela będą mieli okazję zrobić zakupy w nowych sklepach. Co się otwiera w Karuzeli?

Rozbudowa całego obiektu jest już na finiszu. - Na wiosnę w Karuzeli w Lublińcu zostaną otwarte Sinsay, Tedi oraz Pepco, obecnie ze względu na przepisy związane z pandemią jeszcze nie znamy daty ich otwarcia i na bieżąco będziemy informować w tej sprawie - podało biuro Karuzela Holding.

Obecnie działają w obiekcie Biedronka oraz Rossmann. Możliwe, że nowe sklepy zostaną niedługo otwarte, co przyspieszy zapewne decyzja o otwarciu galerii handlowych w całym kraju od 4 maja.

Rozbudowa Karuzeli

Pierwsze zmiany w lublinieckiej Karuzeli nastąpiły już w grudniu 2019 gdy otworzyła się drogeria Rossmann dołączając tym samym do McDonald’s, Biedronki, CCC, Martes Sport, Media Expert, KIK i Jysk.

Karuzela w Lublińcu działa od 2014 roku i stała się wiodącym centrum dla klientów z miasta i powiatu. Sklepy realizowały wysokie obroty i stąd powstała potrzeba rozbudowy o kolejne dwa budynki – informowała w ubiegłym roku Karuzela Holding. Całkowita inwestycja to około 15 milionów złotych w części sfinansowane przez mBank Leasing.

Pozostało jeszcze 0% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Piotr Ciastek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.