Jakub Roszkowski

Parking był zatkany, klienci stanęli wzdłuż chodnika. I dostali mandaty

Parkować przed wejściem do parku wodnego nie wolno. To miejsce służące do zbiórki w przypadku ewakuacji obiektu. Za złamanie zakazu można dostać mandat Fot. Radosław Brzostek Parkować przed wejściem do parku wodnego nie wolno. To miejsce służące do zbiórki w przypadku ewakuacji obiektu. Za złamanie zakazu można dostać mandat w wysokości 100 zł
Jakub Roszkowski

Grupa klientów Parku Wodnego Koszalin może mieć sporo nieprzyjemności za to, że zatrzymali swoje samochody na parkingu przed obiektem. Bo zostawili auta nie tam, gdzie można, ale tam, gdzie nie jest to wskazane.

O sprawie opowiada nam pan Piotr, nasz stały Czytelnik, a także stały klient koszalińskiego parku wodnego. Sam, zaznacza, mandatu nie dostał. Zdumiało go jednak, że po terenie należącym do spółki, a więc w zasadzie to terenie prywatnym, a nie publicznym, chodzą strażnicy i wlepiają mandaty... Ale po kolei.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.