PARTNER-BHP Anna Jędrachowicz

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

PARTNER-BHP Anna Jędrachowicz

Materiał informacyjny

Firma PARTNER-BHP Anna Jędrachowicz oferuje szeroki zakres usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wykonujemy:

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pracodawców, którzy cenią sobie wysoki standard usług, przystępne ceny oraz profesjonalną realizację zleceń.

Zatrudnione przez nas wysoko kwalifikowane i sprawdzone kadry, posiadające m.in. wieloletnie doświadczenie w ośrodkach szkoleniowych i wymagane uprawenienia w zakresie ochrony przeciwpożarowej gwarantują odpowiedni poziom usług oraz miłą i przyjazną atmosferę.

W ramach naszej oferty szkoleniowej w dziedzienie BHP przeprowadzamy:

Jako jednostka szkoleniowa wydajemy zaświadczenia z przeprowadzonego szkolenia oraz dostarczamy szczegółowe programy szkolenia dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa/zakładu).

Zaletą tej formy szkolenia jest możliwość jego zorganizowania bez odrywania zatrudnionych od pracy. Polega na zapewnieniu dostępu do profesjonalnych materiałów szkoleniowych na naszej platformie e-learningowej: www.szkolenia.pro, a następnie przeprowadzeniu egzaminu sprawdzającego w formie testu (również na platformie), gwarantując jednocześnie właściwe przyswojenie wiedzy. Całość szkolenia odbywa się zdalnie/online – wystarczy urządzenie typu: komuter/tablet/smartfon z dostępem do Internetu. Wymieniona wyżej forma szkolenia jest zgodna z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasz adres:

PARTNER-BHP Anna Jędrachowicz

Zduny 87a
99-440 Zduny

Tel. 604642480, 606251005

www.partnerbhp.pl
https://www.facebook.com/Partner-BHP-Jędrachowicz-Anna-136345629909740/
[email protected]

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.