Bartosz Wojsa

Paulina z Jastrzębia w The Voice Of Bulgaria. Musicie to zobaczyć WIDEO

Paulina z Jastrzębia w The Voice Of Bulgaria. Musicie to zobaczyć Fot. Paulina Goranov; The Voice of Bulgaria Paulina z Jastrzębia w The Voice Of Bulgaria. Musicie to zobaczyć
Bartosz Wojsa

Genialne wykonanie utworu Rihanny, "Love On The Brain", zachwyciło jurorów z The Voice of Bulgaria. Paulina Goranov, mieszkanka Jastrzębia-Zdroju, skradła ich serca. Musicie zobaczyć ten występ!

Paulina Goranov, absolwentka Zespołu Szkół Nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju, odniosła sukces w The Voice of Bulgaria. Wykonaniem utworu Rihanny, "Love On The Brain", zachwyciła jurorów. Obróciło się troje trenerów!

Paulina obecnie mieszka w Bułgarii, gdzie studiuje na Uniwersytecie Bułgarskim. Pierwsze lekcje muzyki brała u Waldemara Halfara, jeszcze jako uczennica Szkoły Podstawowej nr 9 w Jastrzębiu-Zdroju. Później kontynuowała naukę w szkole muzycznej.

- Znana jest z licznych wystąpień w mieście, a także z sukcesów krajowych i międzynarodowych. Głos Pauliny doceniano już w różnych częściach Europy, teraz jednak szykuje się jej jedna z najważniejszych prób. W The Voice of Bułgaria zachwyciła wszystkich jurorów, a co ważniejsze już niedługo pojawi się w kolejnych odcinkach - mówi Katarzyna Wołczańska z jastrzębskiego urzędu miasta.

Bartosz Wojsa

Z Dziennikiem Zachodnim związany jestem od 16. roku życia, czyli już od 8 lat. Na początku pracowałem w rybnickim oddziale redakcji, później w oddziale Śląsk, w Wydarzeniach, a teraz - w Newsroomie. Na co dzień zajmuję się m.in. tematami związanymi z górnictwem, edukacją i sprawami społecznymi. Piszę też o sprawach lifestylowych, kryminalnych, a także tych związanych ze zwierzętami. Do tego wszystkiego prowadzę program wideo TyDZień, który jest podsumowaniem wydarzeń każdego minionego tygodnia. Urodziłem się w Jastrzębiu-Zdroju, ale obecnie mieszkam w Katowicach. Jestem dumnym opiekunem 1,5-rocznego psa Atreusa, szpica miniaturowego. W wolnych chwilach gram na pianinie i spędzam czas z najbliższymi.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.