Personalne zmiany w komendzie w Nakle

Czytaj dalej
Fot. Materiały policji
Maja Stankiewicz

Personalne zmiany w komendzie w Nakle

Maja Stankiewicz

Po trzech latach kierowania komendą w Nakle nadkom. Dariusz Stoński przechodzi na emeryturę. Jego następca przyjechał z Tucholi.

Dariusz Stoński szefem komendy w Nakle został w marcu 2013 r.Przyszedł tu z KPP w Tucholi, gdzie był pierwszym zastępcą komendanta powiatowego.

W KPP w Tucholi pracował dotąd także jego następca w Nakle inspektor Krzysztof Bodziński, był komendantem tej jednostki. Obu panów łączy także miejsce zamieszkania - Sępólno Krajeńskie.

Przekazanie obowiązków nowemu komendantowi Krzysztofowi Bodzińskiemu odbyło się w KPP w Nakle w miniony piątek. W uroczystej zbiórce uczestniczył insp. Paweł Spychała, komendant wojewódzki policji w Bydgoszczy.

Odchodzącemu komendantowi policjanci, samorządowcy oraz przedstawiciele instytucji i firm współpracujących z policją - dziękowali i życzyli pomyślności na emeryturze. Dariusz Stoński, na pewno będzie miał co robić. W Nakle dał się poznać m.in. jako zapalony fotograf.

Jego następca insp. Krzysztof Bodziński pracuje w policji od 1991 r. Zaczynał w KPP w Sępólnie Krajeńskim, w pionie prewencji. W 2003 r. przeszedł do Tucholi na pierwszego zastępcę komendanta. Rok później otrzymał nominację na szefa KPP w Tucholi.

Maja Stankiewicz

Obsługuję teren powiatu nakielskiego. Czasami zajmuję się też problemami Czytelników z gmin podbydgoskich. Bliskie są mi tematy związane z kulturą, historią, rozrywką, ale też z życiem codziennym mieszkańców

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.