Joanna Krężelewska

Piekło chłopcom zgotować miała matka oraz jej konkubent

Za usiłowanie zabójstwa chłopca Markowi K. i Katarzynie W. grozi dożywocie. Proces jest niejawny. Fot. Radek Koleśnik Za usiłowanie zabójstwa chłopca Markowi K. i Katarzynie W. grozi dożywocie. Proces jest niejawny.
Joanna Krężelewska

Nowe ustalenia śledczych są wstrząsające, a opis czynów, których oskarżeni mieli dopuścić się wobec dzieci tak drastyczny, że utajniony został nie tylko przebieg rozprawy, ale również sam akt oskarżenia.

Wczoraj przed Sądem Okręgowym w Koszalinie stanęła 27-letnia Katarzyna W. i 40-letni Marek K. Para z Drawska Pomorskiego jest oskarżona m.in. o usiłowanie zabójstwa 6-letniego synka kobiety, znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad nim i o dwa lata starszym bratem, spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oraz narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.