Janina Waszczuk

Pieski czekają na właścicieli. Trzy trafiły po sylwestrze

Pieski są w boksach i opiekują się nimi wyznaczeni pracownicy gminy. Czworonogi  są zadbane, odrobaczone i dobrze nakarmione, tylko jest im smutno i Fot. archiwum UG Pieski są w boksach i opiekują się nimi wyznaczeni pracownicy gminy. Czworonogi są zadbane, odrobaczone i dobrze nakarmione, tylko jest im smutno i czekają na nowego pana. Dobrego pana.
Janina Waszczuk

W gminnym punkcie adopcyjnym w gminie Gostycyn siedem piesków czeka na swoich dawnych właścicieli, bądź nowych. Czworonogi są przyjazne.

Co roku jest tak samo. Po sylwestrowych szaleństwach i wystrzałach petard, które cieszą ludzi, niekoniecznie zwierzęta, przybywa osób zgłaszających wzmożoną aktywność błąkających się czworonogów.

- W wydziale ochrony środowiska na początku roku większość telefonów, które odbieramy, dotyczy piesków, tych teoretycznie bezpańskich - mówi Paweł Patoleta z urzędu. - Po nowym roku przybyły nam trzy pieski.

Każdy, kto zechce zabrać czworonoga do domu, nieodpłatnie otrzyma książkę zdrowia psa wraz z kompletem szczepień oraz zaświadczeniem o dokonaniu odrobaczenia i odpchlenia. Szczegóły pod nr. tel. 52 33 67 310.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Janina Waszczuk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.