Piłkarze Niebieskich zobaczyli morze [KORESPONDENCJA Z CYPRU]

Czytaj dalej
Fot. Piłkarze Ruchu, Leszek Dyja, Tomasz Ferens
Jacek Sroka

Piłkarze Niebieskich zobaczyli morze [KORESPONDENCJA Z CYPRU]

Jacek Sroka

Piłkarze Ruchu przebywający na zgrupowaniu na Cyprze w czwartek w końcu zobaczyli morze. Trener Waldemar Fornalik dał swoim podopiecznym pierwsze w trakcie tego obozu wolne popołudnie i drużyna Niebieskich wybrała się na wycieczkę do Larnaki.

Rano zawodnicy mieli normalny trening, ale w związku z tym, że w piątek i sobotę chorzowian czekają mecze kontrolne z rosyjskim Tomem Tomsk i rumuńską Astrią Giurgiu, więc trener Fornalik uznał, że przyda im się trochę wolnego. W ośrodku Allegra GSP Sport Center nie ma zbyt wielu atrakcji, więc drużyna pojechała do Larnaki.

Niebiescy byli już w tym mieście lądując na Cyprze, ale wtedy był środek nocy, a dziś wreszcie mogli na Wyspie Afrodyty zobaczyć morze. Były pamiątkowe fotografie i spacer promenadą, bo o kąpielach ze względu na panujące na Cyprze temperatury nie mogło być mowy. Zawodnicy kupowali pamiątki, bo nie wiadomo czy trafi się druga taka okazja, a także wypili cypryjską kawę.

Z wyprawy do Larnaki najbardziej zadowolony był Adam Setla. Napastnik Ruchu spotkał się na plaży ze swoim kolegą z czasów gry w Nadwiślanie Góra, Mateuszem Taudulem, który reprezentuje teraz barwy AEK Larnaca. W gronie tych, którzy pojechali nad morze był także nowy nabytek chorzowian Łukasz Hanzel.

- Cieszę się, że trafiłem do Ruchu. Pochodzę ze Skoczowa i dobrze się czuję grając na Śląsku. Z aklimatyzacją w zespole Niebieskich nie miałem żadnych problemów – powiedział Hanzel, który na zgrupowaniu dzieli pokój z innym nowym nabytkiem chorzowian Łukaszem Monetą. Jesienią obaj pomocnicy reprezentowali barwy Wigier Suwałki.


*Studniówki 2016 Szalona zabawa maturzystów. Zobaczcie, co się dzieje ZDJĘCIA + WIDEO
*Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ
*Horoskop 2016 dla wszystkich znaków Zodiaku? Dowiedz się, co Cię czeka
*Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
*1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

Jacek Sroka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.