PiS na konwencji nie przedstawił kandydata na prezydenta Łodzi. Joanna Kopcińska wciąż ma największe szanse na start w wyborach

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Banas / Polska Press
Marcin Darda

PiS na konwencji nie przedstawił kandydata na prezydenta Łodzi. Joanna Kopcińska wciąż ma największe szanse na start w wyborach

Marcin Darda

PiS nie ogłosiło kandydatów na prezydentów miast podczas sobotniej konwencji. Marszałek Senatu Stanisław Karczewski zasugerował, że to dlatego, iż po konwencji wszyscy mówiliby o kandydatach, a nie o propozycjach premiera Mateusza Morawieckiego. Ale to wciąż Joanna Kopcińska ma największe szanse, by zostać kandydatem PiS na prezydenta Łodzi.

O tym, że to rzecznik rządu na 99 proc. będzie kandydatką Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Łodzi pisaliśmy przed trzema tygodniami. Nazwisko jej oraz kandydatów na prezydentów Warszawy i Krakowa miało być ogłoszone na konwencji 14 kwietnia.

W dalszej części artykułu przeczytasz m.in o:

 • jaką koncepcję ma dowództwo PiS
 • kto ujawni gigantyczne straty Skarbu Państwa
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marcin Darda

Dziennikarz Dziennika Łódzkiego. Najważniejsze informacje ze świata polityki, samorządów i partii politycznych Łodzi i regionu łódzkiego. Informacje zdobywam sam, zazwyczaj takie, którymi władza nie chciałaby się chwalić na konferencjach prasowych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.