Andrzej Galczak

Pływalnia Delfin nadal jest w remoncie, ale już widać, że będzie to piękny i nowoczesny obiekt

Już widać pierwsze efekty po założeniu pierwszych fragmentów szklanej elewacji. Fot. Andrzej Galczak Już widać pierwsze efekty po założeniu pierwszych fragmentów szklanej elewacji.
Andrzej Galczak

Pływalnia Delfin jest jeszcze w remoncie, ale ma być to nowoczesny i piękny obiekt. Wreszcie będzie pasował do całego kompleksu sportowego.

Budynek krytej pływalni Delfin przy ul. Chopina nadal jest w remoncie. Ze starego budynku została tylko konstrukcja nośna i niecka dużego basenu. Reszta jest wymieniana. Kompleks zostanie też powiększony o dodatkowe pomieszczenia oraz wiele dodatkowych atrakcji.

Przypomnijmy, że zanim ekipy remontowe we wrześniu ub.r. rozpoczęły prace, budynek długo straszył swoim wyglądem stojąc obok świeżo wyremontowanej, ładnej hali i stadionu. Roboty ruszyły z opóźnieniem, gdyż miasto przeznaczyło na ten cel 10 mln zł i żadna z firm nie podjęła się tego zadania za taką cenę. Ostatecznie stanęło na 14 mln zł. i prace mogły ruszyć. Ich zakres jest bardzo szeroki.

Co się zmieni po remoncie? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Galczak

W Gazecie Pomorskiej pracuję od 1999 r.. Wcześniej byłem rzecznikiem prasowym dużej włocławskiej firmy. Najczęściej zajmuję się materiałami interwencyjnymi. Lubię góry, bieganie i terenową jazdę rowerem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.