Po co za grube miliony reklamujemy nieistniejący serwis turystyczny?

Czytaj dalej
Fot. Tymona Markowski
Sławomir Bobbe

Po co za grube miliony reklamujemy nieistniejący serwis turystyczny?

Sławomir Bobbe

Malowany w regionalne barwy samolot Ryanair został ciepło powitany na bydgoskim lotnisku, ale internauci zaczęli stawiać niewygodne pytania.

Pojawienie się nieobecnego od prawie 4 lat samolotu Ryanair było gratką dla spottersów, którzy pochwalili się w sieci swoimi zdjęciami. Podobne zdjęcia na swoim profilu udostępnił również Port Lotniczy Bydgoszcz z adnotacją „Witaj w domu, kolego! Po prawie 4 latach odwiedził nas samolot linii Ryanair z kujawsko-pomorskimi akcentami”. Na zdjęciach widać samolot z logiem kujawsko-pomorskiego, napisami Bydgoszcz i Toruń oraz hasłem Region - centralpoland.pl. Wpis został szybko skomentowany przez obserwujących - obok tradycyjnej „wymiany uprzejmości” („po co ten Toruń na kadłubie?!”) zastanawiano się, co właściwie reklamuje hasło Kujawsko Pomorskie Region i strona centralpoland.pl wymalowane na kadłubie.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.