Maria Zawała

Po raz kolejny zabieramy Państwa w wirtualną podróż po regionie [ZOBACZ FILM]

Po raz kolejny zabieramy Państwa w wirtualną podróż po regionie [ZOBACZ FILM]
Maria Zawała

Za oknami jesień. Mgły nisko się ścielą. Przyznacie, że Śląsk to magiczne miejsce. Poznajmy je razem.

Na pięknym zdjęciu, wykonanym przez Grzegorza Goika, pracownika naszej redakcji, Śląsk wygląda tajemniczo, intryguje. Tak, kochamy ten region i chcemy Was zabrać w niezwykłą multimedialną podróż po tym, co nieznane. Pokażemy ludzi i ważne dla nas sprawy. Miejsca, o istnieniu których nie wiedzieliście, albo w których jeszcze nie byliście. Wydobędziemy niczym zza mgły.

Jak co tydzień naszym artykułom towarzyszyć będą filmy, infografiki, interaktywne mapy, zdjęcia czy efekty dźwiękowe.

Uruchom film i kliknij we wskazane miejsce

Bo Śląsk Plus to coś więcej niż świetne reportaże. Jak choćby ten o ludziach z zawalonej kamienicy. Piszemy jak budują na nowo swoje życie. Albo wzruszająca opowieść o córkach, które walczyły o życie matki z całym systemem służby zdrowia.

Śląsk Plus to najnowocześniejszy w Polsce portal, który objaśnia sprawy naszego regionu za pomocą najnowocześniejszych technologii.
Dlatego w tym tygodniu zabierzemy Państwa w wirtualny spacer po Muzeum Śląskim. Mamy też superniespodziankę: multiumedialną podróż w czasie po budowie Drogowej Trasy Średnicowej - niezwykłą, bo w technologii 3D.

W tym tygodniu także specjalnie dla Śląsk Plus w świat mody wprowadzi nas topmodelka Zuzanna Bijoch, z którą przechadzamy się ulicami Katowic.
A to nie koniec atrakcji, bo nasz region to kopalnia niezwykłych ludzi. Jednym z nich jest słynny iluzjonista Maciej Król, który był gościem naszej redakcji. Nie, to nie Halloween, to prawdziwe czary-mary. Zobaczcie na filmach, może Wam uda się odgadnąć, jak on robił te swoje sztuczki.

Do tego solidna porcja historii, kultury i sportu.
Zapraszam do lektury tygodnika Śląsk Plus. Po raz kolejny wierzymy, że uda nam się trafić w Państwa zainteresowania. Jak zwykle czekamy na uwagi.

Twitter: @MariaZawala

Maria Zawała

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.