KAG

Podziel się opinią o Śląsku Plus

Podziel się opinią o Śląsku Plus
KAG

Szanowni Czytelnicy, chcielibyśmy poznać Państwa zdanie na temat naszego nowego serwisu slaskplus.pl. Przygotowaliśmy kilka pytań, będziemy wdzięczni za Wasze odpowiedzi. Pomogą nam one w lepszym zrozumieniu Państwa oczekiwań. Z góry dziękujemy za udział w naszej ankiecie.Powered by Typeform
KAG

Komentarze

11
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Od dwóch tygodni zniknęła zakładka piątkowego wydania DZ. w pdf. Wszelkie próby
otworzenia tego wydania kończą się irytującą reklamą loterii mieszkaniowej.Czyżby
dalsze korzystanie z piątkowego wydania DZ w pdf było uzależnione od wykupienia udziału w w/w loterii? Nie jestem zainteresowany .

Hynio Dugi z Fryncity.

W wojsku spiywali my " już zachodzi czerwone słoneczko" itd. Ciekawym gdzie w Bytomiu były koszary Bytomskich Strzelców? Wiym, ze Opa był "przymusowo" (jego i brata oddala matka wdowa do kadetów na wychowanie) wcielony ok. 1900 r. Opa wrócił dopiyro 1919 do dom. Nawet w Bytomskiej historii niema ani jednego słowa o wojokach Wilusia. Szkoda wielka.

misiek

doskonale wydanie o naszych miastach wraz relacjami na żywo samo życie pisze nam scenariusze . Pozdrawiam .

regionalista

Albo piszecie o Śląsku w jego historycznych granicach albo o tzw "śląsku wojewódzkim"? Jeżeli o wojewódzkim to nie epatujcie tu wielką misją, wielkim patosem i wielką historią bo jest to nowy twór a dla niektórych nawet nowotwór !
Nie można zjeść ciastka i mieć ciastka! Schizofrenia Redakcji DZ i w normalnym wydaniu i teraz tu aż się przelewa :) - tzw "śląskie" to nie Śląsk! Czy naprawdę sprawia Wam intelektualny problem aby to dostrzec i prawidłowo rozróżnić? Zmieńcie zatem zawód!

imc

Szata i Forma Swiatowa.,tresci jak w tytule.

Stara Forma to Nawyk ,ale ceniony multum komentarzy.

W nowej Postaci nastapi zagubienie i Slonska i Plusow .

Most na Brynicy i tak pozostanie,niezaleznie od ,,,wyslawiania sie,,,i propagandy.

Sztucznosc ,,,laczenia,,to tak jak ,,Multi Kulti,,,nie wychodzi.

dygrys

Bardzo dobry poziom. Jedyne co generalnie mogłoby zostać zmienione to większa interaktywność. Pozwólmy Ślązakom pisać artykuły (w tym po śląsku) zróbmy z tego platformę społeczną (oczywiście moderowanie), która ułatwi dyskusje na nasze tematy związane z szeroko pojętą kulturą, historią, ale i współczesnością.
Dodatkowo jednak dobrze, aby Śląsk+ jednak starał się być platformą całego historycznego Śląska, to DZ pozwoliłoby rozszeżyć swoją działalność i zdobyć nowych czytelników, a nam na Śląsku pomogłoby w dialogu "między regionalnym".
Ogólnie na Śląsk Plus na Plus, szkoda tylko, że nie pomyślano o tym o czym wcześniej wspomniałem.

Kama

Wszystkiego jeszcze nie zdążyłam zobaczyć, ale już mi się podoba. Jest naprawdę nowocześnie i elegancko. Życzę zespołowi powodzenia i nowych interesujących pomysłów! Całej redakcji DZ gorąco kibicuję!

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.