Poleskie Ogrody | ul. Rąbieńska 47-49

Czytaj dalej
MM

Poleskie Ogrody | ul. Rąbieńska 47-49

MM

Na styku dwóch łódzkich osiedli Złotna i Teofilowa, powstaje zespół kameralnych, jednoklatkowych budynków.

Poleskie Ogrody zostały zaprojektowane zgodnie z ideą osiedla wygodnego do życia i przyjaznego mieszkańcom. Budynki są niskie, trzypiętrowe i usytuowane w taki sposób, aby zachować jak największe przestrzenie między nimi. Otaczająca je zieleń zapewni mieszkańcom możliwość obcowania z naturą, ale również zagwarantuje cenioną przez wszystkich prywatność.

Większość mieszkań na osiedlu będzie mieć strefy dzienne usytuowane od południowej lub zachodniej strony, aby zapewnić im najlepsze nasłonecznienie. W wielu mieszkaniach można wydzielić osobną kuchnię. Dzięki windom dostępnym z poziomu zero, dźwiganie ciężkich zakupów przestanie być uciążliwe. Alejki o charakterze parkowym poprowadzone wśród zieleni, z elementami małej architektury, jak altana czy pergole, będą doskonałym miejscem na codzienne spacery. Urządzenia outdoor fitness na osiedlu pozwolą zadbać o formę. Z myślą o najmłodszych został zaprojektowany wielofunkcyjny plac zabaw oraz mini boisko do koszykówki dla starszych dzieci.

To, co odróżnia Poleskie Ogrody od innych inwestycji w najbliższej okolicy, to ogrzewanie mieszkań z sieci miejskiej, co będzie niewątpliwym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców.

więcej na: www.archicom.pl

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.