Policjanci: W tej pracy przydają się mocne nerwy

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Izabela Krzewska

Policjanci: W tej pracy przydają się mocne nerwy

Izabela Krzewska

Policjanci z dwóch białostockich patroli zajęli drużynowo 2. miejsce w kraju na tegorocznym turnieju „Patrol Roku 2018”. To ogromny sukces, który jest i pana udziałem.

Starszy posterunkowy Grzegorz Kulesza: Z kolegą st. post. Karolem Szadowskim przeszliśmy eliminacje wojewódzkie, a potem pojechaliśmy na mistrzostwa Polski. Nasi koledzy z tego samego Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wygrali te zawody. My w klasyfikacji generalnej byliśmy na 6. miejscu. Biorąc jednak pod uwagę mój krótki staż w policji (2 lata) i fakt, że to moje pierwsze takie zawody, uważam, że to i tak duże osiągniecie.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.