Policjantów spotykamy coraz częściej. - Nas nie trzeba się bać - mówią

Czytaj dalej
Fot. Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Jarosław Miłkowski

Policjantów spotykamy coraz częściej. - Nas nie trzeba się bać - mówią

Jarosław Miłkowski

Policyjne akcje na drogach przynoszą skutek. Spadła liczba pijanych kierowców. Mówi nam o tym Marcin Maludy z lubuskiej policji.

Przed sylwestrem sprawdzaliście sprzedaż fajerwerków, w środę – trzeźwość kierowców, w piątek –prędkość. Ten tydzień zaczęliście od kolejnej akcji wyłapującej nietrzeźwych kierowców. Coś złego dzieje się na naszych drogach?
Akcje, które robimy, służą temu, aby było bezpieczniej. Uspokajam: nic niedobrego nie dzieje się na drogach. Policyjnych akcji robimy bardzo dużo. Jeżeli kontrolujemy sprzedaż fajerwerków, to kiedy, jak nie przed końcem roku?! Jeśli trzeźwość, to kiedy, jeśli nie przy okazji świąt czy hucznych imprez?!

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Jak akcje policjantów pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa?
 • Na ile widok policjanta powoduje, że nie łamiemy prawa?
Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.