Politechnika Świętokrzyska

Politechnika Świętokrzyska otwarta dla każdego!

 Politechnika Świętokrzyska otwarta dla każdego!
Politechnika Świętokrzyska

Już tylko trzy dni dzieli nas od Dnia Otwartego Politechniki Świętokrzyskiej.

Stratujemy 11 kwietnia (czwartek) o godz. 9.00 w Głównej Auli Wykładowej PŚk wykładem rektora, Prof. Wiesława Trąmpczyńskiego, który zaprezentuje możliwości studiowania kierunków technicznych na Politechnice Świętokrzyskiej.

Szczegółowy program imprezy dostępny jest na stronie www.tu.kielce.pl i w załączniku.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych wykładach, warsztatach i prezentacjach, które poprowadzą dla nich pracownicy uczelni i partnerzy wydarzenia. Dla przyszłych studentów wykładowcy otworzą drzwi do nowoczesnych laboratoriów. Spotkanie na uczelni będzie doskonałą okazją do osobistych rozmów, których nie zastąpi żadna informacja w Internecie. Będzie można zwiedzić kampus akademicki (począwszy od gmachu reprezentacyjnego, poprzez wszystkie wydziały PŚk, Bibliotekę Główną i miasteczko akademickie).

Współorganizatorem wydarzenia jest Samorząd Studentów, który zaprezentuje osiągniecia ruchu naukowego naszych żaków. W programie nie zabraknie pokazów z udziałem drużyny łazika marsjańskiego i wyścigowego bolidu. Drużyna IMPULS to czołówka światowa. Do tej pory młodzi konstruktorzy dwukrotnie zdobywali drugie miejsce, a w ubiegłym roku zwyciężyli w europejskiej edycji zawodów European Rover Challenge (ERC), które odbyły się w Starachowicach. Reprezentanci PŚk zajęli wysokie trzecie miejsce podczas zawodów University Rover Challange, które odbyły się w Stanach Zjednoczonych!

Serdecznie zapraszamy!

Politechnika Świętokrzyska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.