Ponad milion złotych na remont domu dziecka w Rypinie

Czytaj dalej
Fot. SP
Karolina Rokitnicka

Ponad milion złotych na remont domu dziecka w Rypinie

Karolina Rokitnicka

Władze powiatu podpisały umowę z firmą, która zmodernizuje Dom Dziecka w Rypinie. Inwestycja ma kosztować niemal 1,057 mln złotych.

Na przebudowę rypińskiego Domu Dziecka władze powiatu pozyskały 539 tys. zł dotacji z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

- Przedmiotem projektu jest przebudowa budynku oraz dostosowanie istniejącego obiektu do aktualnie obowiązujących przepisów. W ramach robót ogólnobudowlanych nastąpią zmiany w zakresie układu i podziału funkcjonalności pomieszczeń zlokalizowanych na parterze i piętrze budynku, a także dostosowania instalacji centralnego ogrzewania do nowego układu funkcjonalnego - informuje Starostwo Powiatowe.

Co dokładnie się zmieni? Jakie prace już zaplanowano? Przeczytasz w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.