Porządki na zielonogórskim deptaku, czyli jak milej będzie nam odpocząć na starówce, gdy wszystko wróci już do normy...

Czytaj dalej
Fot. Jacek Katarzyński
Natalia Dyjas-Szatkowska

Porządki na zielonogórskim deptaku, czyli jak milej będzie nam odpocząć na starówce, gdy wszystko wróci już do normy...

Natalia Dyjas-Szatkowska

Wiele aspektów naszego codziennego życia powoli wraca do normy. Cieszy nas fakt, że w Zielonej Górze, mimo epidemii koronawirusa, trwają już wiosenne porządki. Zmian doczekał się, ukochany przez wielu mieszkańców, deptak.

W trakcie epidemii koronawirusa zielonogórski Zakład Gospodarki Komunalnej skupił się przede wszystkim na regularnym wywozie śmieci, by bałagan w mieście się nie powiększał. Teraz powoli sytuacja wraca do normy (taką przynajmniej chyba wszyscy mamy nadzieję!) i widać zmiany również w akcjach porządkowych.

[sonda]7425[/sonda]

Wielkie wiosenne porządki na zielonogórskim deptaku

Jeśli przez ostatnie tygodnie rzadko wychodziłeś z domu, kierując się zaleceniami i różnymi obostrzeniami, to spieszymy z informacjami, że Zielona Góra wciąż się zmienia i nie stoi w miejscu.

Remont Muzeum Ziemi Lubuskiej. Mury pną się do góry, a my... przypominamy, jak ten budynek w centrum miasta wyglądał przed wielu laty

Teraz na zielonogórskiej starówce zaczęły się też wielkie, wiosenne porządki. By milej się tu odpoczywało, gdy świat wróci już na swoje tory. Gdzie jeszcze przydałoby się takie porządne sprzątanie? Dajcie nam znać!

Natalia Dyjas-Szatkowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.