Pościg w Gorzycach jak w filmie sensacyjnym za 22-letnim kierowcą alfy romeo

Czytaj dalej
Fot. arc.
Jacek Bombor

Pościg w Gorzycach jak w filmie sensacyjnym za 22-letnim kierowcą alfy romeo

Jacek Bombor

22-letni mężczyzna uciekał przed policją, bo był pijany. Miał nadzieję, że uda mu się zmylić policjantów. Miał już orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów za taki sam wybryk, a na dodatek był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Pościg rozpoczął się w Gorzycach.

22-letni mieszkaniec Rogowa miał za kratkami spędzić 11 dni za kradzież, ale po wybryku z ucieczką grozi mu do 5 lat więzienia.

Takiej akcji policjanci z podwodzisławskiego komisariatu w Gorzycach dawno nie mieli. 22-latek, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a potem pościg wyglądał jak na amerykańskim filmie sensacyjnym. - Cud, że nikt nie zginął na drodze - mówią nam policjanci, którzy brali udział w akcji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 23.30, gdy policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach zauważyli na ulicy Raciborskiej w Rogowie samochód marki alfa romeo, którym - według posiadanych informacji - mógł się poruszać poszukiwany mężczyzna.

W dalszej części:

 • Jak zareagował kierowca na sygnał policjantów
 • Jakie wykroczenia popełniał, uciekając
 • Gdzie i jak zakończyła się ucieczka
Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jacek Bombor

20-letnie doświadczenie w zawodzie. Zaczynałem jeszcze w Trybunie Śląskiej, która w 2004 roku połączyła się z Dziennikiem Zachodnim. Od początku pracuję w Rybniku, najpierw jako reporter, od ponad 12 lat jestem szefem oddziału. Najbardziej lubię opisywać sprawy kryminalne, sądowe. Dobrze czuję się w tematyce górniczej - dobrze znam specyfikę Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Od kilku lat uwielbiam wyciągać na światło dzienne historie dawnych fotografii miejskich Rybnika, Jastrzębia, Wodzisławia.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.