Beata Gliwka

Powiat chojnicki. Pedałujesz co dzień do pracy - więcej zarobisz

Pracownicy chojnickiego starostwa, dojeżdżający do pracy rowerem, będą mogą liczyć na dodatkowe 100 złotych do pensji. Fot. Grzegorz Olkowski/ nm Pracownicy chojnickiego starostwa, dojeżdżający do pracy rowerem, będą mogą liczyć na dodatkowe 100 złotych do pensji.
Beata Gliwka

Prawdopodobnie od 1 maja br. pracownicy chojnickiego starostwa, dojeżdżający do pracy rowerem, mogą liczyć na dodatkowe 100 złotych do pensji.

Sam pomysł wprowadzenia gratyfikacji dla rowerzystów chojnicki starosta promował już od jakiegoś czasu. Teraz wszedł on w fazę realizacji. Zgodnie z zapowiedzią przeprowadzono też ankietę wśród pracowników starostwa, żeby sprawdzić, jakie jest zainteresowanie. Okazało się, że całkiem spore.

Na 92 rozesłane ankiety 39 osób zadeklarowało, że byłoby gotowych dojeżdżać do pracy na rowerze. 12 ankietowanych stwierdziło, że chociaż mają możliwość dojazdu do pracy rowerem, to nie są tym zainteresowani. 41 osób stwierdziło zaś, że nie ma możliwości dojazdu rowerem ze względu na odległość albo na to, że zawożą czy odbierają dzieci ze szkół i przedszkoli. Ankieta dawała też możliwość zgłaszania uwag do tematu.

Pozostało jeszcze 65% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Beata Gliwka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.