Katarzyna Piojda

Pracujących w minioną niedzielę wcale nie było mniej

Niedziela z zakazem handlu szybko zyskała przydomek antyhandlowej. Zakupów nie zrobisz. Możesz za to sobie posiedzieć i popatrzeć na zamknięte sklep Fot. Dariusz Bloch Niedziela z zakazem handlu szybko zyskała przydomek antyhandlowej. Zakupów nie zrobisz. Możesz za to sobie posiedzieć i popatrzeć na zamknięte sklepy
Katarzyna Piojda

- Oby w każdą niedzielę, wolną od handlu, była taka ładna pogoda, jak przedwczoraj. Zyski nam wzrosną, że aż miło - mówią niektórzy właściciele lokali gastronomicznych i ośrodków rekreacyjnych.

- U nas w niedzielę było tylu chętnych, że już o godzinie 9 rano pojawiła się dłuższa kolejka i zabrakło opasek, które otrzymuje każda osoba wchodząca na pływalnię - mówi Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego w Świeciu. - W ciągu całego dnia odwiedziło nas nawet 150 osób więcej niż w każdą inną niedzielę.

Z tego artykułu dowiesz się:

- jak mieszkańcy regionu spędzali wolną niedzielę od handlu.

- co o zakazie handlu myślą specjaliści?

- ile niedziel w tym roku będzie z zakazem handlu?

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Katarzyna Piojda

Miałam 6 lat, gdy postanowiłam zostać dziennikarką. I tak też wyszło. Piszę o bezrobotnych, bezdomnych, ubogich, czyli o ludziach, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie i trudno im z niego wyjść. Samo pisanie w tym przypadku to za mało. Staram się więc im pomóc wyjść z tego zakrętu. Zajmuję się także tematyką bydgoskiej oświaty. Piszę również do serwisów Regiodom.pl i Strefa Biznesu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.