Marzena Sutryk

Prawybory z Głosem - najlepsi byli Emilia Bury oraz Kazimierz Białek

Lokale wyborcze będą czynne w niedzielę (21 października) w godzinach 7 - 21; zachęcamy do udziału w głosowaniu; II tura  - 4 listopada Fot. Radek Koleśnik Lokale wyborcze będą czynne w niedzielę (21 października) w godzinach 7 - 21; zachęcamy do udziału w głosowaniu; II tura - 4 listopada
Marzena Sutryk

Dobiegło końca głosowanie w ramach plebiscytu Głosu, w którym można było oddawać swoje głosy na kandydatów na włodarzy w regionie oraz na radnych miejskich, gminnych, powiatowych oraz do sejmiku.

Największa walka rozegrała się w Białogardzie oraz w gminie Będzino (powiat koszaliński).

W Białogardzie starcie wygrała kandydująca na burmistrza miasta Emilia Bury (KWW Niezależnych), która zdobyła 558 głosów. Daniel Glinka (KW Aktywny Samorząd) zdobył drugie miejsce (zgromadził 514 głosów). Obecny burmistrz Białogardu Krzysztof Bagiński (KWW Wspólny Samorząd Krzysztof Bagińskiego) uzyskał 327 głosów i tym samym znalazł się na trzeciej pozycji w swoim mieście w naszych prawyborach.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.