Projekt Ogrodniczek zrobił furorę w Polsce

Czytaj dalej
Fot. Anna Jankowska
Tomasz Mikulicz

Projekt Ogrodniczek zrobił furorę w Polsce

Tomasz Mikulicz

Pod Białymstokiem miałby powstać ośrodek sportowo-rekreacyjny. Projekt studentki naszej architektury zdobył prestiżową nagrodę

- Białostoczanie nie musieliby jeździć na narty aż do Szelmentu - mówi Anna Jankowska, studentka piątego roku architektury Politechniki Białostockiej .

Przygotowała projekt wyciągu narciarskiego i ośrodka sportowo-rekreacyjnego w Ogrodniczkach. Zaprojektowany przez nią budynek kojarzy się z Krzywą Wieżą w Pizie. - Chodziło mi o nawiązanie do wyglądu stoku narciarskiego - tłumaczy Jankowska.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.