Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu bada doniesienie o molestowaniu 15-latki

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Norbert Ziętal

Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu bada doniesienie o molestowaniu 15-latki

Norbert Ziętal

Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu prowadzi postępowanie w sprawie o doprowadzenie małoletniej poniżej 15. roku życia do poddania się innej czynności seksualnej, w czasie gdy ukończyła już 15 lat i przed.

Czynności są prowadzone w sprawie, a nie przeciwko konkretnej osobie. Nikt nie usłyszał zarzutów. Śledczy podjęli postępowanie po zawiadomieniu złożonym w prokuraturze przez matkę piętnastolatki. Stwierdziła, że jej córka była molestowana przez trenera drużyny, który jednocześnie jest nauczycielem wychowania fizycznego.

Sprawa dotyczy miejscowości w Podkarpackiem. Kilka dni temu ukazał się o niej obszerny reportaż w programie „Uwaga!” telewizji TVN.

„Zastanawiałam się kilka razy nad tym, czy to coś takiego ma miejsce, czy tak powinno być” - opowiada dziennikarzom TVN 15-latka. W reportażu ma ukrytą twarz. Jest zawodniczką lokalnej drużyny żeńskiej piłki nożnej. Opowiada, że futbol to jej pasja i pasjonuje się nim od dawna.

W dalszej części tekstu przeczytasz m.in.:

"Dziennikarze próbowali się spotkać z trenerem. Odebrał telefon, ale nie chciał udzielić wywiadu. W krótkiej rozmowie zaprzeczył oskarżeniom. Stwierdził, że „już został przez dziennikarzy skazany i będzie się bronił w sądzie”."

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Norbert Ziętal

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.