Przedszkole Językowo-Artystyczne Rainbow

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Przedszkole Językowo-Artystyczne Rainbow

Materiał informacyjny

Rozwój dziecka na każdym etapie jest bardzo ważny i powinien być szczególnie w najmłodszym wieku stymulowany poprzez zabawę oraz wiele ciekawych zajęć. Niemienie istotne jest zachęcanie dziecka do poznawania świata poprzez różne dodatkowe zajęcia. Dzięki wczesnoszkolnemu nauczaniu dziecko przygotowuje się do szkolnego obowiązku. Dowiedz się, czemu dobrym pomysłem okazuje się wybór niepublicznego Przedszkola Językowo-Artystycznego Rainbow.

Różnorodny program zajęć - klucz do prawidłowego rozwoju dziecka

Przedszkole jest pierwszym miejscem, w którym dziecko zaczyna swoją przygodę z edukacją i spotyka się z większą grupą rówieśników. Mały człowiek dzięki uczęszczaniu do niepublicznego przedszkola językowego zyskuje szereg możliwości do rozwoju zarówno pod kątem pierwszych liter czy liczenia, jak i również do kształtowania wielu umiejętności manualnych, plastycznych, muzycznych, teatralnych czy sportowych. Jeżeli w dziecku odpowiednio wcześnie obudzi się chęć do poznawania świata i dalszej nauki, to dużo łatwiej będzie mu się odnaleźć w szkole. W placówce Rainbow możesz mieć pewność, że Twoja pociecha będzie czuła się bezpiecznie, miło spędzi czas, edukując się poprzez zabawę oraz nabywając pierwsze umiejętności interpersonalne, które w dorosłym życiu są bardzo ważne.

Kadra pedagogiczna w przedszkolu językowo-artystycznym czuwa na tym, aby maluchy miały zaplanowany stały rytm dnia oraz bardzo różnorodny program edukacyjny, dostosowany do indywidualnych umiejętności i możliwości dziecka. Oprócz tego, Rainbow to przedszkole językowe, które każdego dnia gwarantuje dzieciom naukę podstawowych zwrotów i wyrażeń po angielsku. Znajomość języków obcych jest bardzo ważna, a im prędzej dziecko „oswoi się” ze słowami i wyrażeniami po angielsku, tym łatwiej przyjdzie nauka na kolejnych etapach edukacji. Przedszkole niepubliczne, dzięki wykwalifikowanym pracownikom wspomaga i odpowiednio kierunkuje rozwój dziecka, zgodnie z jego wrodzonym potencjałem, co jest niezwykle ważne w odkrywaniu talentów oraz zachęcaniu do różnych aktywności.

Mocne strony przedszkola Rainbow

Niebywałą zaletą Przedszkola Językowo-Artystycznego Rainbow ze Świnnej koła żywca jest dogodna lokalizacja, nowoczesne wyposażenie budynku oraz przestronne i bezpieczne sale zabaw dla maluchów. Właścicielka Karolina Szlachta dba o to, aby rozwój każdego dziecka był stymulowany poprzez różne zabawy i gry edukacyjne, skierowanie dla najmłodszych dzieci. Oprócz tego, maluchy uczą się samodzielności w jedzeniu posiłków oraz myciu zębów, a także kultury osobistej oraz właściwego wyrażania emocji. W przedszkolu jest osobna jadalnia do spożywają posiłków oraz zadbane toalety z udogodnianiami dla najmłodszych przedszkolaków. Wyposażenie w placówce spełnia wszelkie normy i posiada atesty oraz jest dostosowane do wieku i potrzeb dzieci.

W skład zajęć dla najmłodszych wchodzą: lekcje języka angielskiego oraz zajęcia: muzyczno-rytmiczne, taneczne, teatralne, plastyczne, sportowe, a także ciągły nadzór i opieka logopedy oraz psychologa. Rozłąka z dzieckiem jest zarówno dla dziecka, jak i rodzica nowym, stresującym wydarzeniem. Stawiając na przedszkole Rainbow możesz mieć pewność, że Twoje dziecko szybko się zaaklimatyzuje i będzie zadowolone. Niepubliczne przedszkole językowo-artystyczne Rainbow w Świnnej zaprasza rodziców do kontaktu i przyjścia ze swoją pociechą na zajęcia adaptacyjne, które są wspaniałym pomysłem, aby dziecko zapoznało się z nowym miejscem.

https://www.przedszkolerainbow.com.pl/
https://www.facebook.com/przedszkolerainbowswinna

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.