Materiał informacyjny

Przedszkole Muzyczne DO RE MI i Klub Malucha FASOLA

Przedszkole Muzyczne DO RE MI i Klub Malucha FASOLA
Materiał informacyjny

Naszą pasją i misją jest upowszechnianie kultury muzycznej wśród najmłodszych. Nasze Przedszkolaki i Klubowicze słuchają wartościowej muzyki, muzykują na instrumentach, biorą udział w koncertach. Działa u nas także klasa fortepianu i baletu. Dzieci mogą doskonalić się w zajęciach indywidualnych z gry na fortepianie lub stawiać pierwsze baletowe kroki, wszystko pod okiem wykwalifikowanych specjalistów.

Nie samą muzyką żyje człowiek! Oferujemy więc także zajęcia z robotyki i programowania (nasze Przedszkolaki je uwielbiają!), kształtowanie odpowiedniej postawy ciała podczas zajęć z gimnastyki korekcyjnej, nabywanie umiejętności językowych podczas lekcji języka angielskiego, zajęcia sportowe pod okiem trenera, a także odwiedziny pieska - zajęcia z kynoterapii.

W Klubie Malucha Fasola, nasi Najmłodsi mogą osłuchiwać się już z językiem angielskim (zajęcia są prowadzone przez native speaker'a), uczestniczyć w gordonkach, a także rozwijać swoje zmysły podczas autorskich zajęć sensoryczno-muzycznych – SensoFasolek.

Ważnym elementem dnia jest dla nas zabawa na dworze, dlatego też dzieci z obu placówek codziennie uczestniczą i zabawach na naszym placu zabaw lub eksplorują okolicę podczas spacerów. Przed wyjściem powstrzyma nas tylko bardzo zła pogoda.

W toku bieżącej pracy, otaczamy Dzieci troskliwą opieką. Staramy się na bieżąco odpowiadać na ich potrzeby, szukać przyczyn pojawiających się w rozwoju trudności, wspieramy ich zdolności i talenty. A wszystko to dzięki kadrze nauczycielskiej. To Nauczyciele spędzają z dziećmi większość czasu w placówce, to oni czuwają nad ich rozwojem społecznym, emocjonalnym i poznawczym.

KLUB MALUCHA FASOLA
PRZEDSZKOLE MUZYCZNE DO RE MI

FB: KLUB MALUCHA FASOLA
FB : PRZEDSZKOLE MUZYCZNE DO RE MI

Przedszkole Muzyczne DO RE MI

Klubu Malucha FASOLA

ul. T. Kościuszki 12
85-079 BYDGOSZCZ
Tel. 660 864 780

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.