Przedszkole Niepubliczne „Jaś i Małgosia”

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Przedszkole Niepubliczne „Jaś i Małgosia”

Materiał informacyjny

Przedszkole Niepubliczne „Jaś i Małgosia” w Ciechocinku istnieje od października 2013 roku. Krocząc obok naszych podopiecznych, wypracowaliśmy umiejętność rozpoznawania ich potrzeb oraz wspierania ich rozwoju. Co za tym idzie, Maluchy objęte są profesjonalną opieką pedagogiczną, adekwatną do ich indywidualnych predyspozycji. Jest także psycholog, który służy pomocą dzieciom i rodzicom. Wszystkie zatrudnione osoby posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania pracy w tego typu placówce.

Dzieci korzystają z zajęć dodatkowych takich jak język angielski, karate, zajęcia taneczne i sportowe, spotkania z logopedą. Bogato wyposażone sale oraz bajkowy plac zabaw to niezastąpione źródło atrakcji i szansa na świetną zabawę.

Dzieci od 12. miesiąca do 2,5-roku życia zapraszamy do placówki przy ul. Widok 30, dzieci od 3. do 6. roku życia do placówki przy ul. Bema 43a.

Grupa dzieci najstarszych realizuje obowiązek przygotowania szkolnego jako zerówka. Nabór trwa cały rok.

W naszej ofercie mamy także jedną grupę przedszkolną w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Parkowej 2 ( jest to jedyne bezpłatne przedszkole w powiecie).

Wszelkie informacje pod numerem tel. 512-950-365.

e-mail: [email protected]
www.jasimalgosia-przedszkole.pl
facebook.com/jasimalgosia

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.