Przedwyborcze spotkania Mateusza Morawieckiego

Czytaj dalej
Fot. Radek Koleśnik
Jakub Roszkowski

Przedwyborcze spotkania Mateusza Morawieckiego

Jakub Roszkowski

Premier RP Mateusz Morawiecki przyjechał wczoraj do Białogardu na zaproszenie posła ziemi koszalińskiej Stefana Strzałkowskiego. Strzałkowski kandyduje na burmistrza Białogardu, premier miał więc go mocno wesprzeć. I zrobił to tak, że dostał oklaski.

Oklaski dla premiera rozbrzmiewały nie tylko na sali kinowej Centrum Kultury i Spotkań Europejskich, ale także na ulicach Białogardu. Bo ci, których nie wpuszczono na spotkanie, mogli słuchać przemowy premiera, stojąc na rogu ulic 1 Maja i Grunwaldzkiej. Organizatorzy wystawili na chodnik głośniki, pod którymi ustawił się tłum mieszkańców. I ludzie, gdy premier mówił, żywo reagowali, klaskając, kiwając głowami, komentując.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.