Materiał informacyjny

Przekaż 1% dla Fundacji Miej Serce

Przekaż 1% dla Fundacji Miej Serce
Materiał informacyjny

Rozliczając pit roczny pamiętaj, że możesz przekazać 1% podatku na wybraną przez siebie organizację, która posiada status OPP. Przekazanie 1% daje szansę na lepsze jutro setkom niepełnosprawnych dzieci w Polsce. 1% podatku wystarczy przekazać Fundacji Miej Serce podczas zeznania podatkowego za 2020 rok.

Fundacja Miej Serce
Fundacja powstała, by wspierać najbardziej potrzebujących i bezbronnych, czyli dzieci do 18 rok życia. Swoimi działaniami obejmujemy teren całej Polski i jesteśmy jedną z najprężniej działających organizacji na Śląsku. Twój 1% podatku pozwala nam na pomoc wielu podopiecznym, dla których los nie był łaskawy. Chcemy, aby dzieci chociaż przez chwilę mogły zapomnieć o chorobie i mogły cieszyć się dzieciństwem. Naszym głównym celem jest pozyskiwanie środków dla naszych podopiecznych, by nie zabrakło im rehabilitacji, które są bardzo ważne w drodze do zdrowia i lepszego jutra.

Najlepszy w działaniu Fundacji jest fakt, że każdy może pomóc! Wystarczy, że na swojej deklaracji PIT umieścisz numer KRS 0000368135. Przekazując 1% swojego podatku Fundacji Miej Serce nic nie tracisz i nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a dzięki temu realnie pomagasz potrzebującym dzieciom!

Czy mogę przekazać 1% podatku Fundacji?
Pamiętaj, że każda złotówka ma znaczenie, a więc 1 % Twojego podatku pomaga ratować zdrowie i życie dzieci, dlatego nie bądź obojętny. Każda, nawet najmniejsza kwota nabiera mocy, kiedy trafia na konto naszych podopiecznych i pomaga im w walce o zdrowie i uśmiech na twarzy.

Od 15 lutego 2021 roku wstępnie wypełnione deklaracje każdego podatnika pojawią się na portalu “TWÓJ E_PIT” Ministerstwa Finansów. Do 30 kwietnia 2021 rok można je zaakceptować, edytować, lub wysłać rozliczenie samodzielnie.

Zgodnie z aktualnie obowiązującymi zasadami 1% na rzecz OPP (Organizacji Pożytku Publicznego) mogą przekazać:

Podsumowując przekazać 1% swojego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego mogą wszyscy, wypełniający PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT -39.

Zostań bohaterem dla podopiecznych Fundacji Miej Serce
Możesz stać się bohaterem dla dzieci, którym los odebrał zdrowie, a Twoja pomoc sprawi, że otrzymają niezbędną opiekę. To dzięki 1% podatku przekazanemu na rzecz Fundacji Miej Serce, Filip wypowiedział swoje pierwsze słowo, Wojtek zaczyna stawiać samodzielne kroki, a Julka otrzymała najpotrzebniejsze leki! A to tylko kilka z naszych podopiecznych! Każdego dnia otrzymujemy informacje od rodziców, jakie sukcesy osiągają nasi podopieczni dzięki pomocy finansowej i aktualności na temat naszych podopiecznych możesz poznać tu: fundacjamiejserce.pl.

Pamiętaj, aby w zeznaniu podatkowym wskazując organizację pożytku publicznego, wpisać numer KRS 0000368135. Deklarację za rok 2020 można składać od 15 lutego do 30 kwietnia 2021 roku. To nic nie kosztuje, a znaczy bardzo wiele.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.miejserce.pl

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy z całego serca za wsparcie!

Jeśli masz pytania, napisz do nas na messengerze: facebook.com/MiejSerce

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.