Radni PiS z Jarosławia chcą dawać 700 zł za urodzenie dziecka. W tym tygodniu rada miasta podejmie decyzję, czy poprzeć zapomogi

Czytaj dalej
Fot. Fot. Piotr Krzyzanowski/Polskapresse
Kamil Jaworski

Radni PiS z Jarosławia chcą dawać 700 zł za urodzenie dziecka. W tym tygodniu rada miasta podejmie decyzję, czy poprzeć zapomogi

Kamil Jaworski

Na piątkowej sesji budżetowej rady miasta Jarosławia, znajdzie się m.in. projekt autorstwa radnych PiS, który zakłada, aby miasto dawało jednorazową zapomogę w wysokości 700 zł z tytułu urodzenia się dziecka.

Na piątkowej sesji budżetowej rady miasta, znajdzie się m.in. projekt autorstwa radnych PiS, który zakłada, aby miasto dawało jednorazową zapomogę w wysokości 700 zł z tytułu urodzenia się dziecka.

Tzw. “becikowe samorządowe” było jednym z punktów programu wyborczego Bogdana Wołoszyna, kandydata PiS na burmistrza. Projekt uchwały radnych PiS zakłada m.in., że zapomoga będzie przysługiwać na każde dziecko (jeśli urodzi się więcej niż jedno), będzie przysługiwać matce, ojcu, opiekunowi prawnemu lub faktycznemu.

W tekście przeczytasz m.in.:

"Projekt uchwały radnych PiS zakłada m.in., że zapomoga będzie przysługiwać na każde dziecko (jeśli urodzi się więcej niż jedno), będzie przysługiwać matce, ojcu, opiekunowi prawnemu lub faktycznemu."

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Kamil Jaworski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.