Radny Szczudło zarobił 421 tys. zł, a Janczyło nie złożył oświadczenia

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Tomasz Mikulicz

Radny Szczudło zarobił 421 tys. zł, a Janczyło nie złożył oświadczenia

Tomasz Mikulicz

Radni ujawnili właśnie swoje majątki. Oprócz tego, że poraża wysokość zarobków Marcina Szczudły w państwowej spółce to największym zaskoczeniem jest fakt, że oświadczenia nie złożył Tomasz Janczyło z PO.

- Radny chciał widocznie coś ukryć. Pokazał też, w jak głębokim poważaniu ma wyborców - mówi przewodniczący Forum Związków Zawodowych w naszym województwie Eugeniusz Muszyc.

Za co Chańko ma takie długi? Skąd tak wysokie dochody Szczudły? Dokładne kwoty zarobków, długów i wartości majątków białostockich radnych poznasz w dalszej części artykułu, po wykupieniu dostępu do naszego serwisu PLUS.

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.