Rafał Nagórski

Remont drogi 203. Kierowcy skarżą się na objazd

Objazd remontowanej drogi 203. Na stan drogi narzekają kierowcy. Wkrótce ruch ma w całości odbywać się ul. Tynieckiego Fot. Radek Koleśnik Objazd remontowanej drogi 203. Na stan drogi narzekają kierowcy. Wkrótce ruch ma w całości odbywać się ul. Tynieckiego
Rafał Nagórski

Remont wyjazdu z Darłowa w kierunku Ustki uciążliwy dla kierowców. Czytelnicy skarżą się na coraz gorszy stan objazdu wyznaczonego przez Cisowo.

- Wyjeżdżający z Darłowa jadą remontowaną drogą, a wjeżdżający muszą pokonać tzw. Górkę Cisowską, gdzie częściowo jedzie się po płytach, częściowo po żwirowej nawierzchni. Jeździ się fatalnie - skarży się nasza Czytelniczka.

Podobne sygnały trafiają do Urzędu Miejskiego w Darłowie, który choć nie jest inwestorem, to jego przedstawiciele biorą udział w zebraniach z wykonawcą.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rafał Nagórski

Pracę w dziennikarstwie zaczynałem w 2001 roku jako student… ekonomii. Kiedyś były specjalizacje tematyczne, dzisiaj ich już nie ma. Pracuję jako dziennikarz, redaktor, czasem jako wydawca. Pasja numer jeden to sport. Niemal wszystkie dyscypliny, ale z piłką nożną na pierwszym miejscu. Pasja numer dwa to podróże, przede wszystkim górskie wyprawy. W wolnym czasie próbuję zadbać o dobrą formę fizyczną.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.