„Renówka” wypadła z trasy prosto na ciągnik

Czytaj dalej
Fot. Mirosław Sztogryn
Jakub Pikulik

„Renówka” wypadła z trasy prosto na ciągnik

Jakub Pikulik

Groźna kolizja zablokowała wczoraj rano drogę wojewódzką 132. Finał? 500 zł mandatu i 6 punktów karnych dla kierowcy osobówki.

Informacja od straży pożarnej przyszła po 10.00. Chodziło o drogę wojewódzką nr 132 między Witnicą a Gorzowem, w okolicy Motylewa (gmina Bogdaniec). Osobowy renault wjechał tutaj w ciągnik, wyposażony w maszynę do koszenia poboczy.
Z pierwszych informacji, jakie dostaliśmy od strażaków wynikało, że dwie osoby zostały odwiezione do szpitala. Już wczoraj było wiadomo, że ich obrażenia nie zagrażają życiu.

- Kierowca renaulta prawdopodobnie wypadł ze swego pasa ruchu na łuku drogi. Wtedy doszło do zderzenia z ciągnikiem. Zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja. Kierowca renaulta laguny został ukarany 500 zł mandatem i 6 punktami karnymi - mówił Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Po wypadku droga była zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Służby starały się jak najszybciej „udrożnić” jeden pas jezdni. - Byłoby gorzej, gdyby to była 7.00 albo 15.00, gdy ruch na tej drodze jest największy - mówił Jaroszewicz.

Jakub Pikulik

Dziennikarzem "Gazety Lubuskiej" jestem od 2008 r. Niemal od początku moja praca w GL związana jest z działem internetowym. To obecnie najbardziej dynamicznie zmieniająca się dziedzina pracy dziennikarza. Zajmuję się sprawami całego regionu. Poruszam tematy społeczne, ekonomiczne i inne. Często przygotowuję materiały kryminalne, informacje dotyczące wypadków i głośnych akcji lubuskiej policji. Zajmuję się również sprawami dotyczącymi Kostrzyna nad Odrą i całego powiatu gorzowskiego.


A prywatnie? Mieszkam w podgorzowskiej Kłodawie. Interesuję się historią regionu. Uwielbiam górskie wycieczki piesze i rowerowe. Od kilku lat pasjonuję się też strzelectwem sportowym. 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.