Restauracja Przystanek Kocierz

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Restauracja Przystanek Kocierz

Materiał informacyjny

Restauracja Przystanek Kocierz to miejsce o wyjątkowym klimacie, znajdujące się pośród pięknych gór Beskidu Małego. Restauracja oferuje dania kuchni polskiej oraz włoskiej, wykonanych z najwyższej jakości składników. Naszą specjalnością i popisowym daniem jest pizza wypiekana w piecu opalanym drewnem. Cienkie ciasto, składniki najwyższej jakości- zwłaszcza włoskie. Nasze dania tworzymy z pasją i miłością do gotowania.

Restauracja Przystanek Kocierz to miłe, rodzinne miejsce. Cały personel nastawiony jest na współpracę z naszymi gośćmi. Dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszej restauracji przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze. Częste rozmowy z naszymi gośćmi, ich opinie i sugestie są bardzo ważnym elementem prowadzenia naszej restauracji.

Wystrój restauracji jest bardzo stylowy i elegancki - drewniane skrzynki, świeże kwiaty, nastrojowe oświetlenie, sprawiają, że można tu poczuć się naprawdę przytulnie i wyjątkowo. Kelnerzy są bardzo uprzejmi i pomocni, a cały personel dba o to, aby goście czuli się komfortowo i byli zadowoleni z serwowanych potraw.

Restauracja Przystanek Kocierz

Kocierz Moszczanicki ul. Beskidzka 27, 34-321 Łękawica

tel. 505 009 321

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.