Tomasz Mikulicz

RIO miażdży radnych PiS. Zbija zarzuty, które ma do prezydenta Białegostoku komisja rewizyjna. Wszystkie

Odkąd w radzie miasta większość ma PiS, prezydent Tadeusz Truskolaski ani razu nie dostał od radnych tego klubu absolutorium. Tym razem zapewne będzie Fot. archiwum Odkąd w radzie miasta większość ma PiS, prezydent Tadeusz Truskolaski ani razu nie dostał od radnych tego klubu absolutorium. Tym razem zapewne będzie tak samo.
Tomasz Mikulicz

Według Regionalnej Izby Obrachunkowej komisja rewizyjna nie wykazała, że prezydent naruszył dyscyplinę finansów publicznych.

Na poniedziałkowej sesji radni PiS już po raz czwarty nie zamierzają udzielić prezydentowi absolutorium. Pod koniec maja zarekomendowała tak zdominowana przez PiS komisja rewizyjna. Do jej opinii odniosła się właśnie Regionalna Izba Obrachunkowa. Nie pozostawia na radnych PiS suchej nitki.

 

W dalszej części artykułu dowiesz się m. in.:

 

 • jaką opinię wystawiła Regionalna Izba Obrachunkowa 

 • jak zareagowała na nią komisja rewizyjna i co zarzycają jej radni PiS

 

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.