Marzena Sutryk

Robert Biedroń jest wkurzony. Może wystartuje

Gwiazdą - tak to trzeba nazwać - sobotniego Kongresu Kobiet w Koszalinie, był prezydent Słupska Robert Biedroń Fot. Radosław Brzostek Gwiazdą - tak to trzeba nazwać - sobotniego Kongresu Kobiet w Koszalinie, był prezydent Słupska Robert Biedroń
Marzena Sutryk

Prezydent Słupska Robert Biedroń był w sobotę gościem 6. Regionalnego Kongresu Kobiet w Koszalinie.

Robert Biedroń był tym gościem na kongresie, który zdecydowanie zrobił furorę wśród gościni (liczba mnoga od słowa gość w rodzaju żeńskim - tak uczestniczki mówią o innych paniach, które goszczą na tego rodzaju imprezach). Już na wejściu Biedroń, który jest m. in. powszechnie znany jako obrońca praw kobiet, otrzymał ogromne brawa od publiki (panowie także byli na sali, choć w mniejszości).

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.