Robert Szafrański będzie szefem w żnińskim KRUS-ie

Czytaj dalej
Fot. R. Szafrański
Iwona Góralczyk

Robert Szafrański będzie szefem w żnińskim KRUS-ie

Iwona Góralczyk

Funkcję tę ma objąć 1 czerwca 2016 roku. Na razie jest jeszcze nauczycielem historii w I LO im. Braci Śniadeckich. Czy obecna pani kierownik KRUS zachowa pracę?

Wiadomość jest na razie nieoficjalna, jednak przekazywana w wielu kręgach. Sam zainteresowany również nie zaprzecza.

Póki co pracuje jeszcze w żnińskim liceum. I pozostanie tu jeszcze miesiąc, choćby ze względu na zbliżające się matury. Później ma objąć stanowisko kierownicze w KRUS-ie.

Robert Szafrański jest członkiem PiS. Pełni też funkcję radnego w Radzie Powiatu. W przyszłości zamierza się ubiegać o fotel burmistrza Żnina.

Tę informację opublikowaliśmy wczoraj na pomorska.pl/znin. I otrzymaliśmy list od Grażyny Janickiej - pełnomocnika Komitetu PiS w Żninie.

Oto jego treść:
Wobec faktu, że pan Robert Szafrański jest członkiem żnińskiego Komitetu Prawo i Sprawiedliwość już oficjalnie informuję, że nie były ani nie są prowadzone żadne rozmowy dotyczące desygnowania przez Komitet PiS w Żninie pana Roberta Szafrańskiego na kandydata na burmistrza Żnina w przyszłych wyborach samorządowych. Nie mogę jednak wykluczyć możliwości wystawienia kandydatury p. Roberta Szafrańskiego na burmistrza z ramienia innego komitetu wyborczego niż PiS np. z SLD, PSL czy Forum Samorządowego Pałuki ponieważ p. Robert Szafrański jest członkiem koalicji Rady Powiatu w Żninie składającej się z wyżej wymienionych ugrupowań również bez wcześniejszej wiedzy o tym fakcie i bez akceptacji Zarządu i Komitetu PiS w Żninie.

Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego, by później relacjonować te wydarzenia na łamach "Gazety Pomorskiej", na portalach pomorska.pl, znin.naszemiasto.pl oraz w mediach społecznościowych.
Od 1998 roku mieszkam w Żninie, który po Brodnicy stał się moim drugim domem. Fascynują mnie ludzie Pałuk - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania, a także bogata historia tego regionu. Bliska sercu jest mi sztuka ludowa, pałuckie rękodzieło, a co za tym idzie  kultowa "Jesień na Pałukach".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.