Rajmund Wełnic

Rodziny, czekające na alimenty, dostaną wreszcie swoje pieniądze

Szczecinecki komornik Krzysztof Wisłocki został zastępcą Krystyny Pietrak, nie wiadomo na razie, czy rewir po niej zostanie podzielony czy też będzie Fot. Rajmund Wełnic Szczecinecki komornik Krzysztof Wisłocki został zastępcą Krystyny Pietrak, nie wiadomo na razie, czy rewir po niej zostanie podzielony czy też będzie konkurs na nowego komornika
Rajmund Wełnic

Krzysztof Wisłocki został zastępcą komornik Krystyny Pietrak ze Szczecinka, która przeszła na emeryturę. Od lipca wierzyciele powinni na bieżąco otrzymywać swoje należności.

- Pani prezes Sądu Apelacyjnego wydała zarządzenie, ustanawiające mnie zastępcą w rewirze komornik Krystyny Pietrak - mówi Krzysztof Wisłocki, prowadzący kancelarię komorniczą w Szczecinku.

Od lipca wszystko ma wrócić do normy

Komornik już przystąpił do działania. - Formalne przekazanie odbędzie się w poniedziałek, 10 czerwca i postaram się z moimi pracownikami, jak najszybciej uporać z przejęciem nowych obowiązków i sprawami księgowymi - mówi komornik. - Zaległości są spore, będziemy się „przekopywać” miesiąc po miesiącu. Wierzycieli, którzy mieli swoje sprawy w kancelarii z ulicy Bohaterów Warszawy, proszę o cierpliwość.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.