Kuba Zegarliński

Roman Kowalik, prezes SPR Stal Mielec: Stać nas na naprawdę dobry wynik

Roman Kowalik pełni funkcję prezesa SPR Stali Mielec od lutego br. Liczy, że w tym sezonie nie będzie tak nerwowo, jak ostatnio Fot. kuba zegarliński Roman Kowalik pełni funkcję prezesa SPR Stali Mielec od lutego br. Liczy, że w tym sezonie nie będzie tak nerwowo, jak ostatnio
Kuba Zegarliński

SPR Stal Mielec w najbliższą sobotę zagra pierwszy mecz w tym sezonie u siebie. Przeciwnikiem mielczan będzie MKS Kalisz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18. W swój zespół wierzy prezes mieleckiego klubu, Roman Kowalik.

Odczuwa pan tremę przed pierwszym meczem?

Na szczęście całe dnie mam wypełnione po brzegi, także nawet nie mam czasu się denerwować - mówi prezes SPR Stali Mielec, Roman Kowalik. Trema na pewno się pojawi tuż przed meczem. Premierowe spotkania to zawsze wielka niewiadoma. Co prawda mamy już za sobą mecz pierwszej kolejki z PGE VIVE Kielce, ale wiadomo, jak to jest z tej klasy rywalem. Teraz zagramy z zespołem do nas zbliżonym. Kalisz jest do ogrania.

- Teraz kadra jest szeroka. Nawet gdy, odpukać, zdarzy nam się kilka kontuzji, to trener i tak powinien mieć z kogo wybierać - mówi Roman Kowalik.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Kuba Zegarliński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.