Rowery miejskie pojawią się także w Tychowie

Czytaj dalej
Fot. archiwum polskapress
Jakub Roszkowski

Rowery miejskie pojawią się także w Tychowie

Jakub Roszkowski

Łącznie 20 rowerów pojawi się na dwóch przystankach tychowskiego roweru miejskiego. Jesienią przyszłego roku wszystko ma być gotowe.

To będzie naprawdę nie lada atrakcja w Tychowie. Nie dość, że już rozpoczęła się budowa prawie kilometrowej, nowoczesnej ścieżki rowerowej w mieście, to już wiemy, że na obu jej końcach pojawią się stacje rowerowe roweru miejskiego.

Rowery będą do wzięcia za darmo. Nowa ścieżka pobiegnie wzdłuż ulicy Dworcowej, od skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 167 i 169 oraz drogi powiatowej nr 1185Z do ul. Kolejowej, przy której znajduje się dworzec kolejowy w Tychowie. Ten rzeczywiście jest nieco oddalony od centrum miasta, więc porządna ścieżka jak najbardziej się przyda.

Pozostało jeszcze 46% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.