RS SUN - najtańsza energia pod słońcem

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

RS SUN - najtańsza energia pod słońcem

Materiał informacyjny

Energia słoneczna dla Twojego domu i firmy. Koszty energii niższe nawet o 90%!

ENERGIA PRZYSZŁOŚCI

Potencjał energetyki słonecznej jest ogromny i niepodważalny. Do Ziemi w ciągu godziny dociera więcej energii słonecznej, niż ludzkość jest w stanie wykorzystać przez cały rok.

I tutaj wkracza fotowoltaika, czyli dziedzina zajmująca się przemianą energii słonecznej w elektryczną. To najbardziej ekologiczna metoda wytwarzania prądu, ponieważ nie zanieczyszcza środowiska spalinami, pyłami, ściekami ani hałasem. Jest przyjazna człowiekowi i jego otoczeniu.

Ogniwa fotowoltaiczne produkują energię zarówno zimą jak i latem, bez względu na warunki atmosferyczne, zatem pogoda to nie problem.

I co najważniejsze! Każdy może ją zastosować w swoim domu, firmie, oraz gospodarstwie rolnym.

DLA DOMU

Masz dom, zatem masz dach, a to pierwszy krok do fotowoltaiki.

Zainwestuj w moduły fotowoltaiczne i zyskaj niezależność energetyczną. Zasilaj swój dom z wykorzystaniem nowoczesnej ekologicznej technologii i odnawialnych źródeł.

Czy to droga inwestycja? Nie! Dzięki wygodnym ratom Twoje koszty miesięczne wcale nie wzrosną, za to komfort będziesz mieć nieporównywalny.

Zawsze dobieramy najbardziej uzasadnioną ekonomicznie instalację i zapewniamy najwyższą jakość wykonania.

Oferujemy instalacje:

DLA FIRMY

Niezależność energetyczna zwiększa przewagę nad konkurencją. Własna energia daje możliwość utrzymywania stałych cen produktów, co jest niemożliwe przy zakupie prądu od zewnętrznego dostawcy.

Co więcej! Teraz korzystając z instalacji do mocy 50 kW, firma może zostać prosumentem, czyli odsprzedawać nadwyżkę energii, co do tej pory było możliwe wyłącznie w gospodarstwach domowych.

Inwestycja w fotowoltaikę w firmie jest dziś wygodna i przystępna finansowo dzięki dotacjom rządowym i samorządowym, kredytom i leasingom.

DLA ROLNIKA

O tym, jak ważne jest słońce, rolnicy wiedzą najlepiej. Dlatego przy coraz większej automatyzacji gospodarstw rolnych i rosnących kosztach energii elektrycznej, fotowoltaika staje się rozwiązaniem, które zdecydowanie może podnieść opłacalność produkcji.

Inwestycja w energię słoneczną w gospodarstwie rolnym jest dziś łatwo dostępna i wygodna dzięki programom dotacji a także pożyczek w wysokości od 100 tys. zł do 2 mln zł, dzięki którym można pokryć nawet do 100% kosztów kwalifikowanych.

Co więcej! Dzięki przejściu na energię słoneczną możesz obniżyć podatek rolny i przez nawet 15 lat korzystać z 25% ulgi inwestycyjnej.

OGRZEWANIE EKOLOGICZNE

Korzyści z fotowoltaiki dodatkowo możesz zwielokrotnić dzięki pompie ciepła – jednemu z najnowocześniejszych rozwiązań, bazującemu na odnawialnych źródłach energii.

Pozwala ona wielokrotnie zmniejszyć koszty ogrzewania domu. Nie zanieczyszcza powietrza. Można ją podłączyć do już istniejącej instalacji grzewczej lub wodnej. Jest bezobsługowa i wytrzymała.

Coś jeszcze? Również na takie instalacje możesz otrzymać dotację nawet do 90% kosztów kwalifikowanych.

Pozbądź się dymu, walcz ze smogiem i zainwestuj w pompę ciepła już dziś.

SAME PLUSY

+48 503 773 693
[email protected]
www.rssun.pl
RS SUN Stanisław Żurek
ul. Ludwika Waryńskiego 2, Brzeziny
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.