Rybnik: Na internetowym czacie 31-latek proponował dzieciom seks [WIDEO]

Czytaj dalej
Barbara Kubica

Rybnik: Na internetowym czacie 31-latek proponował dzieciom seks [WIDEO]

Barbara Kubica

Policjanci z Rybnika zatrzymali 31-letniego mieszkańca tego miasta, który na internetowym czacie proponował dzieciom seks. Mężczyzna umówił się z - jak sądził - dziewczynką. Na spotkanie zamiast dziecka przyszli jednak policjanci.

Rybniccy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który za pośrednicwem internetowego czatu, usiłował złożyć propozycję seksualne osobie małoletniej i zmierzał do jej realizacji. Został zatrzymany, gdy szedł na umówione spotkanie. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu, usłyszał zarzut i dobrowolnie poddał się karze.

- To mieszkaniec naszego regionu zauważył na internetowym czacie wiadomości, które wzbudziły jego czujność. Mężczyzna kontynuował rozmowę z podejrzanym. W czasie rozmowy padały propozycje seksualne. Zatrzymany 31-latek zmierzał do realizacji swojego planu, bo nie mając świadomości, że nie ma do czynienia z dzieckiem, wyznaczył godzinę i miejsce spotkania - mówi sierż. Anna Karkoszka, rzeczniczka rybnickiej policji.

Kiedy przyjechał na umówione spotkanie, zamiast młodej dziewczynki, czekali na niego policjanci. O całej sprawie poinformował mundurowych mężczyzna, który podczas rozmowy na czacie z podejrzanym, bacznie przyglądał się jego działaniu w sieci i szybko odkrył, że jakieś niewinne dziecko mogło paść jego ofiarą. Podejrzany, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut i dobrowolnie poddał się karze.


*Dramatyczny apel: Złodzieju, oddaj komputer ze zdjęciami mojej zmarłej żony
*Morderca kotów z Zabrza skazany! A to taki miły student stomatologii
*Jak zdobyć becikowe  i 1000 zł na dziecko? ZOBACZ KROK PO KROKU
*Seksowne zabawy na Śląsku: Mistrzostwa Chippendales ZDJĘCIA
*Jesteś Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy czystym gorolem? ROZWIĄŻ QUIZ

Barbara Kubica

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.