Rybnik: w kolekturze Lotto u pani Kasi w dzielnicy Boguszowice ktoś wygrał ponad 18 milionów złotych! [ZDJĘCIA, VIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Jacek Bombor
Jacek Bombor

Rybnik: w kolekturze Lotto u pani Kasi w dzielnicy Boguszowice ktoś wygrał ponad 18 milionów złotych! [ZDJĘCIA, VIDEO]

Jacek Bombor

Rybnik: w kolekturze Lotto u pani Kasi w dzielnicy Boguszowice ktoś wygrał ponad 18 milionów złotych!

Pani Katarzyna ma szczęśliwą rękę do zwycięskich kuponów. W jej kolekturze w sobotę ktoś wygrał ponad 18 mln złotych!

Katarzyna Chmielewska od trzech lat prowadzi niewielki, drewniany kiosk przy ulicy Jana Karskiego w rybnickiej dzielnicy Boguszowice Stare - tuż przy bloku nr 27. To właśnie tutaj w sobotę padła rekordowa wygrana! Ponad 18 milionów złotych!

Nie powinien się chwalić wygraną...

Kto mógł być tym szczęśliwcem? Czy ostatnio pojawił się jakiś szczególnie uśmiechnięty klient?

- Wie pan co, nawet się nad tym nie zastanawiam, kto to mógł być. Tu bardzo duży ruch mam, mnóstwo ludzi gra w Lotto na osiedlu, wszyscy uśmiechnięci. A może to ktoś, kto wcześniej kupił kupon? Różne są systemy gry. Kto wie, tak czy inaczej, miał naprawdę bogatego Zajączka - śmieje się pani Katarzyna.

Kto wie, może milioner z Boguszowic przyjdzie się pochwalić... - Nie sądzę, raczej taką wygraną nie ma się co chwalić, zachować to trzeba dla siebie. Bo może zaszumieć w głowie - śmieje się pani Kasia.

Pojechałabym na wycieczkę dookoła świata

Pani Katarzyna ma nadzieję, że to właśnie jej szczęśliwa ręka wybrała wygrany kupon. - Albo mojej koleżanki, bo pracujemy tu razem, wymieniamy się.

Zdarza się też, że sama od czasu do czasu zagra. A co zrobiłaby z taką sumą?

- Na pewno był zafundowała sobie wycieczkę dookoła świata. I jeszcze by sporo zostało. Na pewno część oddałabym na jakiś cel charytatywny, dobrze jest się z kimś dzielić. Część bym rozdała znajomym, rodzinie. Na pewno mogliby się spodziewać drogich prezentów, Ach, pomarzyć można - dodaje pani Katarzyna.

Co ciekawe, w tej boguszowickiej kolekturze to już druga milionowa wygrana. Poprzednia padła 5,6 lat temu. - Tak więc, to jest bez wątpienia szczęśliwy punkt - dodaje pani Kasia. - Nowy Lottomilioner całkowicie zdał się na swoje szczęście i zagrał na chybił trafił. Żeby zwiększyć swoje szanse, zagrał na siedem liczb. Dodajmy, że sobotnia wygrana w Lotto jest nowym rybnickim rekordem wysokości wygranych. Wygrana wynosi dokładnie 18 milionów 268 tysięcy 513 złotych 30 groszy - informuje Jarosław Tomaszewski z biura rzecznika prasowego Totalizatora Sportowego.

Bardzo duża wygrana w Mikołowie

Okazuje się, że ostatnie dni były szczęśliwe dla innego mieszkańca Śląska. Szczęściarz wylosował w piątek szczęśliwe liczby w Mini-Lotto

- Wysokość wygranej to dokładnie 347 tysięcy 257 złotych 80 groszy. Szczęśliwy zakład kupiono w punkcie przy ul. Księdza Górki 29 w Mikołowie. Jest to szósta najwyższa wygrana odnotowana w Mini Lotto - informuje centrala Totalizatora Sportowego.

Dla porządku dodajmy, że w dniach 19 i 20 kwietnia pozostałe rekordowe wygrane padły w następujących miejscowościach: Tarnowie (Eurojackpot , 3 mln 594 tys. 673,30 zł), w Grójcu (Mini-Lotto, 340 tys. 946 zł), w Tarnowie Podgórnym (woj. wielkopolskie) padło 200 tysięcy złotych (gra Keno).

Jacek Bombor

20-letnie doświadczenie w zawodzie. Zaczynałem jeszcze w Trybunie Śląskiej, która w 2004 roku połączyła się z Dziennikiem Zachodnim. Od początku pracuję w Rybniku, najpierw jako reporter, od ponad 12 lat jestem szefem oddziału. Najbardziej lubię opisywać sprawy kryminalne, sądowe. Dobrze czuję się w tematyce górniczej - dobrze znam specyfikę Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Od kilku lat uwielbiam wyciągać na światło dzienne historie dawnych fotografii miejskich Rybnika, Jastrzębia, Wodzisławia.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.