Rybnik: w kolekturze Lotto u pani Kasi w dzielnicy Boguszowice ktoś wygrał ponad 18 milionów złotych! [ZDJĘCIA, VIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Jacek Bombor
Jacek Bombor

Rybnik: w kolekturze Lotto u pani Kasi w dzielnicy Boguszowice ktoś wygrał ponad 18 milionów złotych! [ZDJĘCIA, VIDEO]

Jacek Bombor

Rybnik: w kolekturze Lotto u pani Kasi w dzielnicy Boguszowice ktoś wygrał ponad 18 milionów złotych!

Pani Katarzyna ma szczęśliwą rękę do zwycięskich kuponów. W jej kolekturze w sobotę ktoś wygrał ponad 18 mln złotych!

Katarzyna Chmielewska od trzech lat prowadzi niewielki, drewniany kiosk przy ulicy Jana Karskiego w rybnickiej dzielnicy Boguszowice Stare - tuż przy bloku nr 27. To właśnie tutaj w sobotę padła rekordowa wygrana! Ponad 18 milionów złotych!

Nie powinien się chwalić wygraną...

Kto mógł być tym szczęśliwcem? Czy ostatnio pojawił się jakiś szczególnie uśmiechnięty klient?

- Wie pan co, nawet się nad tym nie zastanawiam, kto to mógł być. Tu bardzo duży ruch mam, mnóstwo ludzi gra w Lotto na osiedlu, wszyscy uśmiechnięci. A może to ktoś, kto wcześniej kupił kupon? Różne są systemy gry. Kto wie, tak czy inaczej, miał naprawdę bogatego Zajączka - śmieje się pani Katarzyna.

Kto wie, może milioner z Boguszowic przyjdzie się pochwalić... - Nie sądzę, raczej taką wygraną nie ma się co chwalić, zachować to trzeba dla siebie. Bo może zaszumieć w głowie - śmieje się pani Kasia.

Pojechałabym na wycieczkę dookoła świata

Pani Katarzyna ma nadzieję, że to właśnie jej szczęśliwa ręka wybrała wygrany kupon. - Albo mojej koleżanki, bo pracujemy tu razem, wymieniamy się.

Zdarza się też, że sama od czasu do czasu zagra. A co zrobiłaby z taką sumą?

- Na pewno był zafundowała sobie wycieczkę dookoła świata. I jeszcze by sporo zostało. Na pewno część oddałabym na jakiś cel charytatywny, dobrze jest się z kimś dzielić. Część bym rozdała znajomym, rodzinie. Na pewno mogliby się spodziewać drogich prezentów, Ach, pomarzyć można - dodaje pani Katarzyna.

Co ciekawe, w tej boguszowickiej kolekturze to już druga milionowa wygrana. Poprzednia padła 5,6 lat temu. - Tak więc, to jest bez wątpienia szczęśliwy punkt - dodaje pani Kasia. - Nowy Lottomilioner całkowicie zdał się na swoje szczęście i zagrał na chybił trafił. Żeby zwiększyć swoje szanse, zagrał na siedem liczb. Dodajmy, że sobotnia wygrana w Lotto jest nowym rybnickim rekordem wysokości wygranych. Wygrana wynosi dokładnie 18 milionów 268 tysięcy 513 złotych 30 groszy - informuje Jarosław Tomaszewski z biura rzecznika prasowego Totalizatora Sportowego.

Bardzo duża wygrana w Mikołowie

Okazuje się, że ostatnie dni były szczęśliwe dla innego mieszkańca Śląska. Szczęściarz wylosował w piątek szczęśliwe liczby w Mini-Lotto

- Wysokość wygranej to dokładnie 347 tysięcy 257 złotych 80 groszy. Szczęśliwy zakład kupiono w punkcie przy ul. Księdza Górki 29 w Mikołowie. Jest to szósta najwyższa wygrana odnotowana w Mini Lotto - informuje centrala Totalizatora Sportowego.

Dla porządku dodajmy, że w dniach 19 i 20 kwietnia pozostałe rekordowe wygrane padły w następujących miejscowościach: Tarnowie (Eurojackpot , 3 mln 594 tys. 673,30 zł), w Grójcu (Mini-Lotto, 340 tys. 946 zł), w Tarnowie Podgórnym (woj. wielkopolskie) padło 200 tysięcy złotych (gra Keno).

Jacek Bombor

20-letnie doświadczenie w zawodzie. Zaczynałem jeszcze w Trybunie Śląskiej, która w 2004 roku połączyła się z Dziennikiem Zachodnim. Od początku pracuję w Rybniku, najpierw jako reporter, od ponad 12 lat jestem szefem oddziału. Najbardziej lubię opisywać sprawy kryminalne, sądowe. Dobrze czuję się w tematyce górniczej - dobrze znam specyfikę Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Od kilku lat uwielbiam wyciągać na światło dzienne historie dawnych fotografii miejskich Rybnika, Jastrzębia, Wodzisławia.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.