Joanna Krężelewska

Sąd nie miał wątpliwości - choć nie ma ciała ofiary, zapadł wyrok skazujący

Sąd nie miał wątpliwości - choć nie ma ciała ofiary, zapadł wyrok skazujący
Joanna Krężelewska

O tej trudnej sprawie głośno było przez ponad trzy lata. Nie tylko w regionie, ale i w całym kraju. Znalazła swój finał - w Sądzie Okręgowym w Koszalinie wyrok usłyszał 60-letni Stanisław K.

Stanisław K. stanął przed sądem pod zarzutem zabójstwa Krzysztofa J. Przez ponad 3 lata ciała mężczyzny nie odnaleziono.

Zazdrość...

To mógł być motyw. Przynajmniej taki wniosek można wysnuć po mowie końcowej prokuratora. Próżno tu jednak szukać historii zawiedzionej miłości. To raczej pomysł na scenariusz do kolejnego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Taki następny „Dom zły”...

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.