Salon 'Cztery Łapy'

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Salon 'Cztery Łapy'

Salon 'Cztery Łapy'

Materiał informacyjny Salon 'Cztery Łapy'

Salon 'Cztery Łapy' powstał z myślą o stworzeniu nowego, przyjaznego miejsca dla psów gdzie ich właściciele będą mogli korzystać z usług strzyżenia, trymowania, kąpieli i innych zabiegów pielęgnacyjnych swoich psich przyjaciół.

To już ponad 15-letnie doświadczenie w pracy, ponieważ salon powstał w 2007 roku, pozwala mi na profesjonalną i bezstresowa pracę z psami.

Fachowość w strzyżeniu, indywidualne podejście do każdego psa, chęć poznania go, jego zachowania podczas strzyżenia jak i wymagań właścicieli stało się moim priorytetem w pracy groomera – psiego fryzjera.

Salon wyposażony jest w nowoczesny sprzęt renomowanych firm ułatwiający pracę fryzjerowi, poczekalnię dla oczekujących właścicieli psów, gdzie można przejrzeć psią prasę oraz sklepik z artykułami zoo – przysmakami, przekąskami, akcesoriami i kosmetykami dla psów.

Salon wyposażony jest również w pełny monitoring, od chwili przekazania nam psa poprzez wszystkie zabiegi do momentu oddania pieska w ręce właściciela z możliwością odtworzenia do 14 dni po wizycie całego procesu naszej pracy. Pomieszczenie salonu jest klimatyzowane. Salon posiada również miejsce parkingowe.

Zapraszam serdecznie wszystkich właścicieli psów do odwie​dzenia go i skorzystania z jego usług.

Tu zapoznasz się z wszelkimi nurtującymi Cię tematami dotyczącymi pielęgnacji psów.

Zapraszam wszystkich nowych właścicieli psów na wizyty zapoznawcze tzn. mogące dać psiakom możliwość poznania nowego otoczenia. Jego obwąchania i zaznajomienia się z urządzeniami salonu.

ul. Jana Matejki 57

41-800 Zabrze

tel. 606-720-242

Godziny otwarcia salonu:

pn - pt: 10:00 - 18:00

Więcej informacji o nas znajdziesz w linkach poniżej:
salonczterylapy.pl
https://www.facebook.com/CzteryLapyZabrze

Profesjonalnie i miło

Salon 'Cztery Łapy'
Materiał informacyjny Salon 'Cztery Łapy'

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.