Salon Kosmetyczny "Besza" w Gdańsku

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Salon Kosmetyczny "Besza" w Gdańsku

Materiał informacyjny

PROFESJONALNE USŁUGI KOSMETYCZNE

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy/ciała:

Pielęgnacja stóp i dłoni:

Zabiegi upiększające twarz:

Najwyższej jakości usługi kosmetyczne, niesamowita otwartość na drugiego człowieka, niezwykły szacunek wobec oczekiwań odwiedzających mnie Gości i grono stałych, zadowolonych Klientek to elementy rozpoznawcze studia urody BESZA. Prowadzę je w Gdańsku nieprzerwanie od 20 lat, co na dynamicznie zmieniającym się rynku beauty jest dużym osiągnięciem, świadczącym o moim profesjonalizmie i wysokim poziomie proponowanych usług.

Oferuję spersonalizowane zabiegi pielęgnacyjne i stylizacyjne, dopasowane do kondycji skóry i indywidualnych potrzeb. Mam przyjemność towarzyszyć swoim Klientkom w ważnych chwilach i dbać o ich nienaganny, kobiecy wizerunek w każdej sytuacji.

Z radością obserwuję, jak dzięki opracowanemu przeze mnie osobistemu programowi pielęgnacyjnemu rozkwita ich uroda i jak wiele pozytywnych zmian w życiu przynosi im moja troska o ich piękny wygląd. W czasie spotkania staram się zbudować ciepłą atmosferę, idealną do głębokiego relaksu i odpoczynku od codzienności.

Jeśli nie znasz jeszcze mojego gabinetu - podaruj sobie prezent w postaci pierwszej wizyty. Ja dołożę wszelkich starań, żebyś został/a ze mną na dłużej.

Do zobaczenia, Beata.

NASZ ADRES
Gabinet Kosmetyczny "BESZA" ul. Kościuszki 22, Gdańsk

UMÓW WIZYTĘ TELEFONICZNIE

+48 662 120 800

NAPISZ DO NAS

[email protected]

ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

www.besza.pl

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.