Salon Meblowy WERSAL

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Salon Meblowy WERSAL

Materiał informacyjny

Początki…nie były trudne!

Salon Meblowy WERSAL to lokalna marka, która powstała w 2003 roku, na bazie prowadzonej od 1992 roku rodzinnej działalności. Rynek mebli znaliśmy doskonale, zatem jako świeżo upieczeni absolwenci przystąpiliśmy z pasją do wprowadzenia w życie tego, czego nauczyliśmy się na wydziale ekonomicznym lubelskiego UMCS.

W kolejnych latach następował dynamiczny rozwój firmy nie tylko na rynku lubelskim ale również - z uwagi na specyfikę działalności - na terenie całego województwa. Działalność prowadzona przez 13 lat w lubelskich, meblowych centrach handlowych ugruntowała pozycję naszej firmy, na trwałe wpisując ją na handlową mapę Lublina.

Ale dlaczego "WERSAL"?

Wbrew pozorom wymyślenie nazwy firmy nie było łatwe. Chcieliśmy, aby była ona krótka, nieskomplikowana oraz kojarzyła się z meblami. Ostateczny wybór padł na WERSAL gdyż to właśnie od pałacu królewskiego pod Paryżem pochodzi rozpowszechniona w latach 70-tych XX wieku nazwa wielofunkcyjnego mebla do siedzenia i spania, czyli wersalki. Co ciekawe, nazwa ta występuje tylko w Polsce i choć wersalka to królowa salonów rodem z PRL, również i dziś posiada swoich zagorzałych fanów, którzy nie chcą słyszeć o zakupie kanapy, wracając do nas po - coraz to nowsze - modele niezawodnej wersalki.

Nie ma jak w domu

Po kilku latach budowania marki przyszła pora na budowę siedziby i tak w marcu 2015 roku rozpoczęliśmy nowy rozdział naszej działalności, już "na swoim", w nowo wybudowanym salonie przy ulicy Diamentowej 17 w Lublinie, która od lat stanowi swoiste "zagłębie meblowe" na lubelskiej mapie handlu.

Pomimo zmiany siedziby nasi wieloletni klienci odnaleźli nas i wielokrotnie dają nam znać, że są z nami od początku, wracając po kolejne meble, zadowoleni z dotychczasowej współpracy.

Dlaczego my?

Jak wiadomo konkurencja na lokalnym rynku jest duża, ale pomimo systematycznego pojawiania się kolejnych mocnych graczy branży meblarskiej, nasi klienci stale obdarzają nas zaufaniem wracając po kolejne zakupy. Co zatem nas wyróżnia?

Po pierwsze tak jak my nie jesteśmy anonimowi dla naszych klientów - profesjonalna i zaangażowana kadra pracownicza jest z nami od lat, w niektórych przypadkach od początku - tak nasi Klienci nie są anonimowi dla nas. Wracając do nas, są przyjmowani jak dobrzy znajomi a ich problemy nigdy nie są nam obojętne.

Nie da się ukryć, nie jesteśmy sieciówką, dzięki temu jednak poza indywidualnym podejściem do klienta jesteśmy w stanie trzymać pieczę nad wszystkimi procesami w firmie oraz osobiście monitorować jakość sprzedawanych przez nas towarów, poprzez staranny wybór do oferty tylko sprawdzonych produktów, gdzie stosunek jakości do ceny jest wysoki. Doświadczony personel, znający doskonale potrzeby naszych klientów ale również specyfikę branży, ma aktywny wpływ na wszystkie procesy zachodzące w firmie, sygnalizując zasadność zmian oraz wskazując najkorzystniejsze rozwiązania.

Załoga WERSALU, znając rynek mebli od podszewki, potrafi precyzyjnie zdefiniować potrzeby i oczekiwania klientów, doradzając odpowiedni wybór tym z nich, którzy takiej porady od nas oczekują.

Powyższe znajduje odzwierciedlenie w opiniach zamieszczanych przez naszych klientów w Internecie, w treści których niejednokrotnie wyrażają oni zadowolenie ze współpracy z konkretnym doradcą oraz dziękują za pomoc w podjęciu satysfakcjonującej decyzji.

Nieskomplikowana struktura organizacyjna oraz stała obecność „na miejscu” osób decyzyjnych umożliwia elastyczne, dynamiczne podejmowanie decyzji, co niezwykle ułatwia współpracę zarówno z naszymi odbiorcami jak i dostawcami.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku...

W 2018r. rozpoczęliśmy sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.meblewersal.pl co okazało się strzałem w dziesiątkę. Wybuch pandemii w 2020r. zweryfikował potrzeby klientów, kiedy to okazało się, iż zakupy w sklepie internetowym w miesiącach lock downu stały się już nie tyle wyborem co niekiedy również koniecznością.

Bogata, szczegółowo opisana oferta naszego sklepu internetowego, wyposażonego w przyjazne konfiguratory tapicerki, kolorów drewna bądź dodatkowych akcesoriów oraz filtry, oszczędzające czas spędzony na poszukiwaniu właściwego mebla, nie tylko znacznie ułatwia dobór mebli do potrzeb klienta oraz parametrów wnętrz, ale też umożliwia wygodny wybór mebli już w domu. Niekiedy - w przypadku naszych lokalnych klientów - ostateczna decyzja dotycząca ostatecznego wyboru pozostawiana jest na krótką wizytę w naszym salonie stacjonarnym, gdzie mogą oni osobiście ocenić komfort mebla, zobaczyć i dotknąć tkaninę czy skonsultować swój wybór z naszym doradcą.

Przyjazna strona www.meblewersal.pl umożliwiła nam dotrzeć z bogatą ofertą do klientów w Polsce i zagranicą.

Marki na każdą kieszeń

Po przeprowadzeniu się do nowej siedziby na ulicę Diamentową, wielokrotnie spotkaliśmy się z opinią klientów, iż nasza nowo wybudowana siedziba oraz paryska nazwa firmy przed przyjściem do naszego salonu kojarzyły się z wysokimi cenami, nic bardziej mylnego. Nasi klienci wielokrotnie do nas wracają, wiedząc, że z wysoką jakością idą u nas w parze konkurencyjne ceny, a nasz szeroki asortyment pozwoli każdemu na wybór mebli adekwatny do jego potrzeb oraz możliwości finansowych.

Aktualnie w naszej ofercie pochodzącej od kilkudziesięciu, wyselekcjonowanych producentów krajowych znajdują się marki takie jak: PMW, LIBRO, ETAP SOFA, MEBLE BYDGOSKIE, FM WERSAL, GKI Design, CRISTAP, SIGNAL, HALMAR, BENIX, Meble Kieleckie, HELVETIA, ML MEBLE, BOG-FRAN, DREWDĄB, DOLMAR, KAM, HILDING, COMFORTEO i wiele innych, nie mniej dla nas ważnych.

Uczestnicząc w targach branżowych oraz śledząc bieżące trendy na rynku meblowym staramy się nadążać za zmieniającą się modą, oferując naszym klientom najnowsze i najatrakcyjniejsze rozwiązania.

Nasza oferta obejmuje pełne spektrum mebli pokojowych i kuchennych a naszym oczkiem w głowie są narożniki tapicerowane, których ogromny wybór znajduje się nie tylko w salonie stacjonarnym ale również na www.meblewersal.pl.

Zapraszamy na zakupy w salonie stacjonarnym gdzie w dniu 8 marca 2021r. świętujemy 6 urodziny naszego salonu oraz na www.meblewersal.pl.

Salon Meblowy WERSAL

ul. Diamentowa 17
20-471 Lublin

www.meblewersal.pl
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.